Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Vitro to też młodzież

• autor: przemolla, 2011-05-29 20:19

ŻACY I ORLICY

W dniu 28.05.2011. nasi orlicy udali się do Żagania na turniej piłki nożnej, gdzie zajęli trzecie miejsce na pięć występujących drużyn. Natomiast ekipa pana Józka Strzelca dzień później również brała udział w turnieju na sztucznej nawierzchni przy ul.Kochanowskiego zmagając się z Czarnymi, Sprotavią i Budowlanymi. Żacy odnotowali remis i dwie porażki, jednak należy podziękować chłopcom za bardzo duże zaangażowanie. W turnieju brali udział drugoklasiści- Orzechowski Piotr i Paweł, Edelman Dominik, Srebniak Alan, Szczepański Seweryn, Nowak Jakub, Skorb Kacper, pierwszoklasiści- Srebniak Adrian, Mesjasz Miłosz, Trzeciak Roch, Sobków Jakub, oraz najmłodszy uczestnik, sześciolatek- Skorb Krzysiu.

TRAMPKARZE STARSI

Spotkanie było rozegrane w sobotę o godz.11.00 w Iłowej, a rywalem był zespół Piast Lubanice, który lideruje w tabeli. Mecz miał wyrównany przebieg, a nasza drużyna dzielnie stawiała czoła przeciwnikowi. W drugiej części spotkania mieliśmy kilka sytuacji bramkowych, lecz ani napastnicy, ani pomocnicy nie potrafili ich wykorzystać. Nie wykorzystane sytuacje się mszczą i na jakieś dziesięć minut do końca wpadła bramka dla gości. Wynik spotkania nie uległ zmianie i lider wywiózł z naszego terenu trzy punkty. Dziękujemy za walkę i życzymy w następnym meczu troszkę więcej szczęścia.

TRAMPKARZE MŁODSI

Wynik niedzielnego meczu był zgoła inny niż sobotniego i nasi trampkarze młodsi pokonali u siebie Unię Kunice 5:2 do przerwy 3:0. Chłopcy podeszli do spotkania bardzo zdeterminowani i wygrali je. Nie ustrzegli się jednak braków kadrowych, czego efektem były dwie stracone bramki w drugiej części. Zmęczenie i brak zmienników dał o sobie znać. Należą się jednak duże brawa za rehabilitację w stosunku do meczu z poprzedniej kolejki, choć za poprzednią przegraną nie można ich przecież winić. Bramki strzelali:dwie Adrian Zarzycki i po jednej- Michał Ferenzy, Cezary Radomirski i Daniel Kokot.

JUNIORZY STARSI

Kadra juniorów stawiła się na mecz w lekko zdziesiątkowanym składzie i część z nich narzekała na urazy. No, ale w szatni okazało się że wszyscy obecni są zdrowi i cała czternastka udała się na rozgrzewkę. Niedzielny mecz z Iskrą Małomice na naszym stadionie miał dwa oblicza. Pierwsza część to raczej wyrównany mecz w środku pola z przewagą sytuacji na naszą korzyść , choć przeciwnik też miał ich kilka i nasza niemoc przy wykończeniu akcji. Główne błędy to podbijanie piłki prowadzące do strat i nie skracanie pola gry , przez co przeciwnik mógł śmielej pograć piłką. Druga część to bardziej dynamiczna , ofensywna gra, celne rozegrania, czego efektem były bramki i liczne sytuacje bramkowe. Mecz zakończył się wynikiem 5:1, do przerwy 0:0. Honorowa bramka strzelona przez Iskrę w doliczonym czasie gry po błędzie w defensywie i to takim który nie powinien mieć miejsca- chyba zeszło powietrze przez wentyl. Dla Vitro bramki zdobywali: jedną Wdowiak i po dwie Sobczyk i Kluska.