Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Wstyd i kompromitacja. Kolejna porażka Vitro

• autor: admin, 2010-10-30 21:11

Piłkarze Vitrosilicon Intra Iłowa po raz kolejny w tym sezonie się nie popisali i zanotowali kolejną porażkę, tym razem na własnym boisku z ŁKS Łęknica 0:3 (0:2). Bramki dla ŁKS-u zdobyli w 18 minucie Marcin Bełz oraz w 42 i 75 minucie Sławomir Wiwacz.

Jeśli ktoś liczył na to, że Vitro od dzisiaj wreszcie zacznie piąć się w ligowej tabeli – może o tym zapomnieć. Fatalnie w tym sezonie spisują się gracze Vitrosilicon Intra Iłowa. Po dzisiejszej porażce z ŁKS Łęknica w ramach 13 kolejki lubuskiej IV ligi, Vitro z zaledwie 11 punktami zajmuje 13 miejsce i dzięki przegranej, Tęczy, Cariny i Błękitnych., utrzymała swoją pozycje wyprzedzając Tęcze i Carine tylko jednym punktem. Wstyd żenada, kompromitacja – tak można określić to co się działało w ostatnim czasie w Vitrosilicon Intra. Po fatalnych występach w lidze, kibice liczyli na przełamanie w meczu z ŁKS-em Łęknica. Nic z tego …głęboki kryzys pogłębia się a nawet nie widać światełka w tuneli. Czas chyba na poważną męską rozmowę, zarówno z trenerem i piłkarzami. Na boisku nie działo się absolutnie nic godnego uwagi. Po chwili ŁKS zadał temu kłam. Bełz wykorzystał podanie Wiwacza i wprowadził ekipę z Łęknicy na prowadzenie. Tuz po stracie bramki Vitro obstrzeliwało bramkę rywala, ale za mało skutecznie. Drugiego gola dla przyjezdnych mogliśmy zobaczyć w 42 minucie. Tym razem role się odwróciły, bowiem to Bełz obsłużył Wiwacza który podwyższył wynik pierwszej połowy na 0:2. Po zmianie stron z animuszem zaczęli podopieczni Wojciecha Drożdża. Pojedynek z ŁKS-em najczęściej toczył Marek Jabłoński i Łukasz Lewandowski którzy jako jedyni zasłużyli na pochwałę. W międzyczasie do siatki iłowian drugi raz w tym meczu trafił Sławomir Wiwacz po akcji Marcina Bełza. Nie można być zadowolony z gry naszych piłkarzy, skoro w pierwszej rundzie sezonu 2010/11 w IV lidze przegrywa się 8 razy, 2 razy remisuje a tylko 3 razy wygrywa na 13 meczy. Kolejne spotkanie nie strzelamy bramek. Wiadomo że w meczu derbowym Vitro nie stworzy sobie tych sytuacji 15, ale najwyżej dwie, trzy i było jedną wykorzystać a mecz mógł potoczyć się inaczej. Po raz kolejny nieźle zaczynamy spotkanie, a później przeciwnik odbiera pewność naszym piłkarzom. Na pewno kluczowym momentem sobotniego meczu była bramka stracona w 18 minucie, zdobyta przez Marcina Bełza.