Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Wygrana Juniorów w meczu inauguracji

• autor: admin, 2010-09-05 23:05

Dzisiejszego dnia Juniorzy Starsi Vitrosilicon Intra Iłowa podejmowali w pierwszej kolejce ligowej na wyjeździe w Przybymierzu miejscową drużynę Czarnych. Dzięki pełnej kontroli nad spotkaniem, gładko wygrali z gospodarzami tego spotkania 0:4 (0:3).

Już w piątej minucie podopieczni Artura Sobczyka wyszli na prowadzenie dzięki bramce Jarka Kargola. Niespełna 2 minuty później bramkę po dobitce zdobył Marek Skiba. Gospodarze pojedynczymi akcjami chcieli zdobyć bramkę kontaktową, jednak ich akcje były za mało skuteczne na dobrze spisującego się w dzisiejszym spotkaniu Damiana Łotockiego. W 38 minucie gry Mateusz Sosiński zdobył kolejną bramkę dla iłowian. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa dzisiejszego meczu. W drugiej połowie trener Czarnych Przymierze, dokonał kilku zmian, miedzy innymi zmienił kiepsko spisującego się bramkarza zawodnikiem z pola. Nasza drużyna tak jak ekipa z Przymierza  miała jeszcze kilka sytuacji do podwyższenia wyniku, lecz to piłkarze z Iłowej wykorzystali to w 67 minucie, kiedy  czwartego z rzędu gola dla juniorów zdobywa Rafał Szadkowski. Mecz zakończył się wynikiem 0:4 a gospodarze musieli uznać wyższość drużyny Vitro.