Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Pierwsza wygrana Vitro w tym sezonie.

• autor: admin, 2010-09-04 22:23

Vitrosilicon Intra Iłowa po ogromnych męczarniach pokonał na własnym stadionie, Polmo Kożuchów 3:2 (1:2). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Marcin Świrlik w 6 i 82 minucie, oraz Łukasz Szuszkiewicz w 53 minucie gry. Dla drużyny z Kożuchowa Bramki zdobyli Andrzej Sawicki w 35 minucie z rzutu karnego i Krzysztof Frydlewicz w 44 minucie. Nie było to szczególnie ciekawe spotkanie, jeśli nie liczyć nerwowej końcówki. W ostatecznym rozrachunku najważniejszy jest jednak zwycięstwo.

autor: ~przemolla 2010-09-06 08:07:40

avatar Gratulacje za wygraną dla całej drużyny i życzenia samych kolejnych wygranych.Nie liczy się ładna gra,tylko 3 pkt.

autor: ~anonim 2010-09-06 09:06:14

avatar Zgadza się wygnana cieszy lecz jak będzie w następnej kolejce jak na ławce rezerwowych było tylko dwóch zawodników. Od samego początku mówiło się o napastnikach o tym że jest za szczupła kadra. Zawodnicy nie czują rywalizacji w drużynie dlatego grają jak grają.

autor: ~anonim 2010-09-06 09:10:02

avatar Ciekawi mnie również gdzie było kilku zawodników bo na stronie to ciężko się dowiedzieć . Gdzie był Drożdż, Żołnowski, Jędrzejewski, Lewandowski, o dwóch kontuzjowanych mi wiadomo a o reszcie? Jak się domyślam to admin tej strony ma za mały kontakt z trenerem i zarządem, albo nic nie chcą mu powiedzieć.

autor: ~kibic z miedzyrzecza 2010-09-06 18:38:05

avatar witam tak niektórzy kibice jeździli po naszym orle ze nie awansował a wam okręgówka grozi maże trzeba było nas puścić sezon wcześniej do III ligi mimo wszystko życze drużynie i klubowi powodzenia

autor: ~anonim 2010-09-06 22:04:29

avatar A czytałeś kolego moje komentarze na waszej stronie, chyba nie wszystkie. Wiele razy życzyłem wam na waszej stronie awansu i wspierałem waszą drużynę. Wiadomo co dobre to się nie pamięta to złe jak najbardziej. Mimo wszystko ja wierze że w tej III lidze się jeszcze spotkamy bo o okręgówce nawet nie ma co mówić.

autor: ~anonim 2010-09-06 22:06:54

avatar A czy pościć he – trzeba było grać i pokonać nas dwa razy, wówczas na pewno byście awansowali. To jest futbol raz się wygrywa raz przegrywa, chyba rozumiesz?

autor: ~anonim 2010-09-08 09:19:40

avatar I co Przemolla z tego powodu mamy się cieszyć. Na pięć meczy jeden wygrany a miał być awans, sam to słyszałem nie od jednych.

autor: ~do kibica z międzyrzecza 2010-09-08 14:57:42

avatar Pochwal się kolego ilu macie swoich zawodników, dwa sezony skończy sie kaska i zielonogórsko-gorzowscy najemnicy zwiną tobołki jak zwykle. Potem smutna rzeczywistość i degradacja rok po roku

autor: ~przemolla 2010-09-08 23:45:05

avatar Ja się cieszę z wygranego meczu, a co mam jechać po nich jak po łysej kobyle?Uważam, że już dosyć gorzkich słów było napisane na tej stronie i tyle.Myślisz, że nie chciałbym ,żeby grali w 3 lidze? Owszem uwagi krytyczne są też potrzebne, ale nie tylko krytyczne.Jak wierzyłem w utrzymanie, tak wierzę w awans , jak nie teraz to za rok.Pewno, że chciałoby się samych wygranych.....