Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Serwis informacyjny

• autor: admin, 2010-06-19 23:32

W ostatniej kolejce trzeciej ligi piłkarskiej w Nowej Soli - Arka podejmowała Górnika Wałbrzych. Dla gości stawką meczu był awans do drugiej ligi, ale musieli spotkanie wygrać. W pierwszej połowie więcej sytuacji stworzyli wałbrzyszanie, ale obrona i bramkarz Arki Piotr Łoboda spisywali się bez zarzutu. Po zmianie stron w 66 minucie arbiter z Legnicy Arkadiusz Grab pokazał drugą żółta kartkę Remigiuszowi Smolinowi, a w 88 minucie także drugą żołtą kartkę ujrzał kapitan Arki Adam Pojnar. Sędzia doliczył do podstawowego czasu gry 5 minut, a w ostatniej akcji wskazał na rzut karny dla gości za rękę jednego z nowosolskich piłkarzy. rzut karny na bramkę zamienił Piotr Przerywacz i Górnik wygrał 1:0 i awansował do drugiej ligi.

źródło: Radio Zachód

• Autor: Maciej Noskowicz