Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Zwycięstwo na wagę mistrzostwa ligi.

• autor: admin, 2010-06-05 10:52

UKS Promień Żary - Vitrosilicon Intra  2 : 3 ( 2 : 1 )

Bardzo ważne zwycięstwo naszych trampkarzy starszych. Zwycięstwo które już dziś na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek zapewnia mistrzostwo w Terenowej Lidze Trampkarzy Starszych w Podokręgu Żary sezonu 2009/2010. Bramki zdobyli, Marek Skiba dwie oraz Krzysztof Wdowiak. Serdecznie gratulujemy.

2 : 3 -  Skiba Marek - 59 min.

Dzisiejsze spotkanie było rozgrywane w bardzo trudnych warunkach, było bardzo gorąco a mimo to obie ekipy stworzyły dość ciekawe widowisko. Teoretycznie dla obu zespołów ten mecz był bardzo ważny. Przy wygranej UKS-su zachowaliby oni szanse na mistrzostwo, lecz przy wygranej Vitrosiliconu Intra to oni zapewniali sobie mistrzostwo już na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek. Mecz źle zaczął się dla naszych piłkarzy. Już w 4 minucie po faulu w polu karnym, sędzia podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił zawodnik z Żar. Nasza odpowiedz była błyskawiczna, bardzo dobrym podaniem prostopadłym popisał się Marek Skiba, który obsłużył idealnie wychodzącego na czystą pozycje Krzysztofa Wdowiaka, który bez najmniejszych problemów umieścił piłkę w siatce bramki Promienia. Gdy wydawało się, że mecz jest pod naszą kontrolą, niespodziewanie straciliśmy drugą bramkę. W 13 minucie po strzale z rzutu wolnego i fatalnym zachowaniu naszego bramkarza piłka wpadła do bramki. Swoje szanse w pierwszej połowie  na zmianę wyniku mieli Robert Balicki , Marek Skiba oraz  Krzysztof Wdowiak ale ich strzały były niecelne. W drugiej połowie mecz  dalej obfitował w sytuacje podbramkowe z obu stron, lecz tylko Vitrosilicon Intra zdobył dwie bramki, które zdobył Marek Skiba. Swoją pierwsza bramkę zdobył po zamieszaniu w polu karnym, natomiast drugą strzałem głową po dokładnym dośrodkowaniu przez Michała Rakowskiego z rzutu rożnego. W samej końcówce meczu trampkarze Żar mieli kilka sytuacji do zdobycia wyrównującej bramki, lecz ich strzały były minimalnie niecelne lub bronił je Adrian Bortnowski, który zrehabilitował się za błąd z pierwszej połowy.

Do zakończenia rozgrywek zostały dwie kolejki, ale już dziś nasi trampkarze tym zwycięstwem zapewnili sobie mistrzostwo w Terenowej Lidze Trampkarzy Starszych w Podokręgu Żary sezonu 2009/2010.

Już w najbliższą sobotę 12 czerwca zmierzymy się z Piastem Lubanice. Mecz na stadionie miejskim w Iłowej przy ulicy Piaskowej 1a o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy rodziców, kibiców oraz wszystkich sympatyków naszej drużyny.