Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Remis z Orłem

• autor: admin, 2010-05-08 08:43

W spotkaniu 24 kolejki dolnośląsko-lubuskiej III ligi piłkarze Vitrosilicon Intra Iłowa zremisowali na własnym boisku z Orłem Ząbkowice Śląskie 2:2 (2:1). Bramki dla iłowian zdobyli, Zbigniew Mastalerz i Mateusz Góral. Dla drużyny z Ząbkowic, Damian Okrojek i Bartłomiej Cebula.

Ten mecz Vitrosilicon Intra mógł wygrać, przegrać lub zremisować co właśnie uczynił. Spotkanie dwóch drużyn walczących o utrzymanie w lidze było ogólnie bardzo wyrównane, czego przykładem jest wynik końcowy tego spotkania. Oba zespoły koncentrowały się na tym by sobotniego meczu nie przegrać. Teoretycznie to gospodarzom powinno bardziej zależeć na zwycięstwie, wszak przed tą kolejką tracili do Orła 6 punktów. Jednak braki w drużynie z Iłowej było widać w tym spotkaniu gołym okiem.  Trener Wojciech Drożdż nie mógł skorzystać z 5 podstawowych graczy, a co niektórzy zagrali z lekkimi urazami. Jedynym zawodnikiem na którym spoczywała odpowiedzialność za  akcje ofensywne, był Grzegorz Borkowski lecz to nie on zdobył bramki dla iłowian. Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobywają zawodnicy z Ząbkowic. Po błędzie Manuela Kowalskiego futbolówkę przejmuję napastnik Orła gdzie zaraz odgrywa do dobrze ustawionego Damiana Okrojki, który mocnym strzałem kieruje piłkę do pustej bramki iłowian i mamy 0:1 dla gości. Kilka Minut później podopieczni Wojciecha Drożdża doprowadzają do remisu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne, futbolówkę przejmuje Zbigniew Mastalerz, po czym zdobywa pierwszego gola dla naszej drużyny. W 40 minucie gry trener Drożdż przeprowadza przymusową  zmianę, w miejsce kontuzjowanego Szymona Gula wprowadza do gry Mateusza Gorala. Po minucie gry, tego zawodnika, on sam wpisuje się na listę strzelców, zdobywając swojego drugiego gola w tym sezonie, Vitrosilicon prowadzi 2:1. Wynik do końca pierwszej połowy pozostaje ten sam. W drugiej odsłonie tego spotkania trener drużyny przeciwnej Pan Paweł Adamczyk dokonuje dwóch zmian, które okazały się bardzo trafne dla gości. To zmotywowało piłkarzy Orła którzy zaczęli przeważać i stwarzać sobie sytuacje do zdobycia wyrównującego gola. Właśnie po jednej z takich akcji w 48 minucie, Paweł Zieliński dogrywa piłkę z lewej strony a strzałem z głowy, Manuela Kowalskiego pokonał Bartłomiej Cebula. Nasi zawodnicy starali się zdobyć kolejnego gola, lecz do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie. Chociaż obie ekipy przystąpiły do tego spotkania bardzo osłabione, to widać było zaangażowanie i wolę walki, za co pochwalić trzeba w szczególności naszych piłkarzy. Aby takie mecze moglibyśmy oglądać częściej a szansa utrzymania się  w III lidze na pewno wzrośnie, czego trenerowi, drużynie i kibicom z Iłowej bardzo życzymy.