Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

WYMĘCZONE ZWYCIĘSTWO

• autor: admin, 2010-04-22 18:52

Vitrosilicon Intra Iłowa - Sparta Grabik   2 : 0 ( 0 : 0 )

W dniu dzisiejszym w meczu zaległej XI kolejki z 10 kwietnia Trampkarzy Starszych Vitrosilicon Intra Iłowa pokonał Spartę Grabik 2 : 0 ( 0 : 0 ) . Bramki w tym meczu dla Vitrosilicon Intra zdobyli Robert Balicki w 65 min. , oraz Marek Skiba w 80 min.

Vitrosilicon-Intra Iłowa 2 : 0 Sparta Grabik

1 : 0   Balicki Robert  -  65 min.

2 : 0  Skiba Marek  -  80 min.

Mecz nie stał na najwyższym poziomie , obie drużyny popełniały dużo błędów . W pierwszej połowie mecz był toczony  w bardzo wolnym tempie . Pierwszą sytuacje do zdobycia bramki stworzyliśmy sobie dopiero po 20 minutach gry . Prawym skrzydłem urwał się Roberty Balicki , po minięciu dwóch rywali będąc w polu karnym oddał zbyt lekki strzał który obronił  bramkarz z Grabika  .W 25 minucie boisko musiał opuścić z powodu kontuzji  Piotr Zabilski . Mimo stworzenia sobie jeszcze kilku mniej dogodnych sytuacji pod bramką  Sparty nie udało się nam zdobyć bramki  w pierwszej połowie . W drugiej połowie objęliśmy optyczną przewagę . Gra naszego zespołu troszeczkę się ożywiła , stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki , lecz zawiodła skuteczność . Piłkarze gości również starali się zagrozić naszej bramce , najlepszą okazje mieli w 50 minucie , gdzie przepięknym strzałem popisał się jeden z piłkarzy Sparty , lecz piłka odbiła się od poprzeczki bramki  Adriana Boronowskiego . Pierwsza bramka meczu  padła  z rzutu rożnego . Piłkę dośrodkowywał Arkadiusz Krawczyk a instynktem strzeleckim w polu karnym popisał się Robert Balicki , który w 65 minucie pokonał bezradnie interweniującego bramkarza Sparty. Wynik meczu ustalił nasz kapitan Marek Skiba , zdobywając bramkę w ostatniej minucie meczu . Podsumowując zagraliśmy dzisiaj słabsze spotkanie , graliśmy zbyt wolno , żeby zaskoczyć przeciwnika . Na uwagę zasługuje również dobra postawa trampkarzy z Grabika , którzy zagrali dzisiaj  bardzo dobrze i zdecydowanie lepiej , niż w poprzedniej rundzie . Już w najbliższą sobotę kolejny mecz . Tym razem naszym przeciwnikiem będą młodzi piłkarze z Jasienia . Mecz rozpocznie się o godz. 11:00 . Serdecznie Zapraszamy .