Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Sk±d klikaj±

Do³±cz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na ka¿d± pomoc.Dajemy mo¿liwo¶æ wyra¿enia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia do¶wiadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspania³ej przygody z KP ,,Piast'' I³owa,Je¿eli jeste¶ zainteresowany/a:
- robieniem zdjêæ podczas spotkañ pi³karskich,
- prowadzeniem konkretnego dzia³u,
- pisaniem artyku³ów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- b±d¼ wykazaniem siê w innej, interesuj±cej Ciê kwestii,
i masz ku temu mo¿liwo¶ci, zg³o¶ siê do nas. Liczymy na ka¿d± pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chêæ wspó³pracy z nami jest tym wiêksza.Serdecznie zapraszamy!

Aktualno¶ci

Alfa Jaromirowice 0:1 (0:0) Piast Vitrosilicon Intra I³owa

• autor: Leon, 2010-04-21 19:39

W meczu 1/8 fina³u Pucharu Polski na szczeblu Lubuskiego Zwi±zku Pi³ki No¿nej pi³karze Vitrosilicon Intra I³owa pokonali na wyje¼dzie V-ligow± Alfê Jaromirowice 0:1(0:0).

Vitrosilicon do tego spotkania przyst±pi³ w do¶æ okrojonym sk³adzie spowodowanym  licznymi kontuzjami naszych zawodników. W pierwszej jedenastce wyst±pi³o a¿ 7 obroñców którzy musieli zast±piæ nieobecnych kolegów. Mimo to, i³owanie zdo³ali wygraæ ten bardzo trudny dla nich mecz i zachowaæ dalsz± przygodê w Pucharze Polski. Pierwsza po³owa spotkania wygl±da³a dosyæ s³abo w wykonaniu pi³karzy Vitro, i to dziêki Bartoszowi Ostrowskiemu uda³o siê zachowaæ do przerwy bezbramkowy wynik. W naszym zespole by³o widaæ do¶æ spore niezrozumienie a zawodnicy mylili siê na korzy¶æ miejscowej dru¿yny. Natomiast Alfa podesz³a do tego spotkania bardzo zmotywowana z my¶l± wygrania tego spotkania. I to w³a¶nie zawodnicy trenera Marka Ostrowskiego stwarzali sobie raz za razem gro¼ne sytuacje podbramkowe lecz na swojej drodze za ka¿dym razem stawa³ dzi¶ dobrze dysponowany Bart³omiej Ostrowski. Przed meczem trener naszej dru¿yny zaznacza³ ¿e dla niego jak i naszych pi³karzy, mecz pucharowy nie jest najwa¿niejszy i ¿e bardziej my¶l± o meczu ligowym z Motobi Bystrzyca K±ty Wroc³awskie. Jednak po przerwie trener i³owian zmieni³ a¿ czterech zawodników i od razu by³o widaæ inn± grê w szeregach naszej dru¿yny. Druga po³owa to diametralna zmiana gry ekipy z I³owej. Zawodnicy z Jaromirowic ju¿ nie tak ³atwo przedostawali siê przez nasz± obronê  a i i³owianie stwarzali sobie wiêcej sytuacji podbramkowych. Gra zrobi³a siê bardzo wyrównana i kilka dogodnych sytuacji by³o mo¿na zobaczyæ pod obiema bramkami. W 75 minucie gry, szar¿uj±cy na bramkê Mateusza Pokwicza³a, Marek Jab³oñski zostajê sfaulowany w polu karnym a sêdzia g³ówny tego spotkania bez w±tpienia pokazuje na jedenasty metr boiska. Egzekutorem bramki zostajê Andrzej Bagiñski który jak siê przekonali¶my zdobywa jedynego gola w tym spotkaniu. Mimo sporego rozlu¼nienia i utraty kilku podstawowych zawodników, Vitrosilicon Intra wygrywa mecz na trudnym terenie i awansuje w dalszych rozgrywkach Pucharu Polski.

Alfa Jaromirowice:

Pokwicza³ - Ostrowski, Rosiak, ¯daniuk, Szaci³³o (79' £abiszewski), Mucha, Adamczak, Gajdemski, Glanc (46' Tórz), Rzun, ¦liwa

• Komentarzy [20]
  • czytano: [1491]

autor: ~anonim 2010-04-22 07:30:42

avatar Sprawozdanie z meczu w ogole nie odzwierciedla tego co sie tam dzialo. Po przerwie to wlasnie alfa lepiej gra³a, vitrosilicon gral bardzo dobrze przez ostatnie 25 minut 1 po³owy

autor: Leon8099 2010-04-22 09:00:26

Profil Leon8099 w Futbolowo Napisa³em w skrócie relacje z tego co dzia³o siê w Jaromirowicach na meczu Alfy:Vitro. Nie by³em osobi¶cie na meczu poniewa¿ nie mogê byæ wszêdzie. Je¶li nic bym nie napisa³ równie¿ by³by zgrzyty ¿e nasza strona nie jest aktualizowana.Pisz±c relacje ze spotkania zaci±gn±³em jêzyka u tych ludzi co byli na tym meczu i z ich punktu widzenia w³a¶nie Vitrosilicon po przerwie zaczê³o graæ lepiej. Nawet na stronie Alfy jest wyra¼nie napisane ¿e nasza dru¿yna gra³a lepiej po przerwie. Je¶li by³e¶ na meczu to ta relacja nie powinna Ciebie w ogóle zraziæ. Powtarzam napisa³em to co us³ysza³em od ludzi którzy byli na tym meczu, dlatego tak to wygl±da. Ja wiem ¿e ka¿dy mo¿e mieæ swoje zdanie lecz pisz±c t± relacje nie bra³em pod uwagê tylko jedn± osobê. Druga sprawa je¶li piszecie komentarze tycz±ce siê do mojej lub innej osoby prowadz±cej t± stronê, to bardzo proszê podpisujcie siê. Je¶li bêdziecie pisaæ do nas anonimowo nie bêdziemy przynajmniej ja, odpowiadaæ na wasze pytania. Pozdrawiam.

autor: Leon8099 2010-04-22 09:12:23

Profil Leon8099 w Futbolowo A oto skrót relacja ze strony Alfy Jaromirowicw ,,Do przerwy bezdyskusyjna przewaga miejscowych. Go¶cie wynik remisowy mog± tylko zawdziêczaæ dobrze broni±cemu bramkarzowi i nieskuteczno¶ci naszych zawodników. W przerwie trener go¶ci dokona³ a¿ trzech zmian i to oni na pocz±tku drugie czê¶ci spotkania czê¶ciej przebywali przy pi³ce konstruuj±c atak pozycyjny" Jak widzimy nie masz racji.

autor: ~anonim 2010-04-22 10:32:20

avatar Alfa do przerwy mia³a z 4 idealne sytuacje. Po przerwie jeszcze ze 2. My mieli¶my jedn± idealn± Borkowskiego i poza karnym nic poza tym. Ich napastnicy robili co chcieli z nasz± obron±.

autor: ~anonim 2010-04-22 10:55:56

avatar nieprawda sam Borkowski mia³ 2 dogodne sytuacje na zdobycie gola, nie wiem mo¿e patrzy³e¶ przy tej sytuacji gdzie¶ indziej.....w ogóle co siê czepiasz sam napisz co¶ od siebie a nie krytykujesz nie maj±c racji, przestañmy ju¿ z t± Alf± przed nami wa¿ny mecz ligowy, Alfa przegra³a i tyle, lepszy ma zawsze szczê¶cie, wygrywa ten kto zdobêdzie wiêcej bramek, widaæ do¶wiadczenie Vitro, koniec!

autor: ~Kibic 2010-04-22 11:10:04

avatar Wynik 0-1 i gramy dalej.Kogo obchodzi czy mieli 4 czy 6 sytuacji,statystykami jeszcze nikt meczu nie wygra³.Stare pi³karskie porzekad³o sprawdzi³o siê"niewykorzystane sytuacje sie mszcz±"chwila nieuwagi ewidentny karny i po sprawie...Teraz czas na lige i przyjazd wice lidera.Pozdrawiam

autor: ~anonim 2010-04-22 15:41:40

avatar Kolejny mecz pucharowy w 1/4 bêdzie ciekawszy bo bêdzie grac Vitro ze Spójnia O¶no.

autor: ~anonim 2010-04-22 19:45:54

avatar ,, ich napastnicy robili z naszymi obroñcami co chcieli,, , to dlaczego z piêciu bramek nie strzelili?Tylko nie pisz o bramkarzu,bo nim samym siê meczu nie wygrywa.

autor: ~anonim 2010-04-22 19:59:06

avatar hehe z tego co slysza³em to Vitro g**** gra³o o maja szcze¶cie ¿e nie dostali!!!a Panem Leonem tu bez u razy do Ciebie ludzie siê nie sugerujcie. Zawsze miejscowi pompuj± swoj zespo³ tak jest by³o i bedzie i nie wazne jakby grali to tak na marginesie!!!a w sobote czeka lanie ;))))

autor: ~anonim 2010-04-22 20:03:05

avatar Zawsze to samo gadanie nie by³o ludzi bo kontuzje itd. dlatego tak s³abo. Ludzie nawet kiedy byli wszyscy to s³ysze jakies ale to sedzia pogoda itd. Skonczcie z tym!!!spadek bedzie i tyle IV liga i tam graæ ...

autor: ~anonim 2010-04-22 20:05:35

avatar A patrzac na sk³ad to jacy byli os³abieni co ???ludzie grajacy w IV lidze przed awansem. Goral Swirlik Jab³onski no to sa ligowcy ...wiec powiedz cos o tym Leonie. Ale tak obiektywnie...

autor: ~kaziu 2010-04-22 20:28:14

avatar Baranie bez szko³y…… Leon napisa³ to co mu opowiedzieli i jak sam podkre¶li³ przeczyta³ co napisali na stronie Alfy. Zawsze znajdzie siê jaki¶ baran co m±ci. My¶lisz ¿e co¶ zdzia³asz pisz±c takie g³upoty, Leona te¿ nie wkurzysz bo wiem ¿e takie komentarze ma w dupie tak ja na pewno ciebie. Zawsze Vitro!!! nawet w 4 lidze.

autor: ~kaziu 2010-04-22 20:30:56

avatar Dodam ¿e ¦wirlik tak ligowiec Jab³oñski m³ody z G³ogowa czy ligowiec w to w±tpiê lecz na pewno dobry, Góral He polemizowa³bym, s³aby jak barszcz wiêc nie pisz bzdur-Mieciu z Borowskiej.

autor: ~Pawe³ 2010-04-22 20:49:36

avatar Ludzie dajcie na luz. U nas na stronie ca³y czas napinka i szukanie dziury w ca³ym. Przecie¿ to tylko sport. Popatrzcie na inne strony klubów tam kibice ciesz± sie z ka¿dej wygranej swojego klubu a nie m±c±. Vitro gra dalej i z tego trzeba siê cieszyæ. A nawet je¶li bêdzie 4ta liga to co z tego?Swiat sie nie zawali.Niedawno by³a b-klasa nie pamiêtacie ju¿?.

autor: ~anonim 2010-04-22 20:50:25

avatar PIsz sobie pisz zobaczyma za 2 miesiace gdzie bedzie Vitro i co z niego zostanie. A Baran to Cie zrobi³ i robote zpier***!!!!Wazelinka jest na tej stronie nic obiektywnego ale co sie dziwic zawsze na swoich stronach tak sie pisze ;) pozdro cieciu ;p

autor: ~Pawe³ek 2010-04-22 20:51:11

avatar Ej anonim co mamy siê nie sugerowaæ mo¿e sam zaczniesz prowadziæ stronê. Ten cz³owiek stara siê jak mo¿e a tu wyskakuje go¶ciu co pisze ¿e mamy siê nie sugerowaæ . Jak dot±d to Leon piszê bardzo dobrze i obiektywnie nigdy nie chwali³ swojej dru¿yny za nic je¶li by³a taka potrzeba to te¿ skrytykowa³.

autor: ~Pawe³ek 2010-04-22 20:52:31

avatar Od d³u¿szego czasu jest najlepszym administratorem strony Vitro. Nie pamiêtam aby kto¶ tak aktualizowa³ stronê jak on. Krytykujcie dalej i pó¼niej nie dziwcie siê ¿e nie ma kto prowadziæ stronê. Ile razy by³o proszone aby kto¶ poprowadzi³ stronê oficjaln± Vitro i co? Nikt siê nie zg³osi³ a jak siê zg³osi³ to zaraz rezygnowa³.

autor: ~Pawe³ek 2010-04-22 20:53:49

avatar Wszystkie relacje które pisa³ Leon zgadza³y siê z przebiegiem meczy. Wstawia³ filmiki skróty ze spotkania i by³o Mo¿na zobaczyæ wszystko. Pozdrawiam Ciebie Leon i nie zwa¿aj na takich upierdliwych ludzi. Co¶ mi siê wydaje ¿e te komentarze pisze kole¶ z Jaromirowic który jest w¶ciek³y ba swoj± dru¿ynê. Raczej to pewne.

autor: ~wierny kibic 2010-04-22 21:24:27

avatar Spadek pewny ale w IV lidze te¿ ¶mia³o mo¿na graæ. A ten anonim pisz±c ¿e widzi Vitro ju¿ w IV troszkê ma racje tylko czemu my¶li ¿e kogo¶ tym zdenerwuje. PS. Leon trzymaj tak dalej zawsze znajdzie siê czarna owieczka w stadzie.

autor: ~benek 2010-04-22 22:56:15

avatar Jak widaæ trener sprawdza³ ró¿ne warianty. Jak wiemy Jakub nie zagra w najbli¿szym spotkaniu. D¿olo i Szycha byli oszczêdzani. Góral i Mentel szukaj± formy meczowej i temu ten mecz s³u¿y³. I³owa nigdy nie umia³a graæ meczy PP i nigdy te¿ do tych meczów siê nie przyk³ada³a, dlatego korzystny wynik bardziej cieszy.