Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Remis w kolejnym sparingu

• autor: Leon, 2010-03-04 20:40

W meczu sparingowym drużyna Vitrosilicon Intra Iłowa zremisowała z liderem IV ligi grupy dolnośląskiej Twardym Świętoszów 1:1 (1:0).Bramkę dla podopiecznych Wojciecha Drożdża zdobył z rzutu wolnego Marcin Jakubik.

Pierwsza część spotkania to bardzo wyrównana gra obu drużyn. Widać było że nasz dzisiejszy rywal zasłużenie lideruje w swojej grupie rozgrywkowej. Prowadzenie dla  drużyny Jakuba Wołyńskiego zdobył w 35 minucie gry Sławomir Iskrzak, który po błędach naszych piłkarzy umieścił futbolówkę w bramce Manuela Kowalskiego. Vitrosilicon ruszył do ataku i z upływem czasy zaczął przeważać ale nie przełożyło się to jednak na wynik, bo z bardzo dobrej strony pokazał się bramkarz Waldemar Goliński. W drugiej połowie jedenastka Vitrosiliconu znów wyraźnie przeważała, ale nasi piłkarze nie potrafili dostać się pod  bramkę rywali.  W końcu w 73 minucie wyrównującego gola z rzutu wolnego zdobył Marcin Jakubik. Po wyrównującej bramce Vitro nie ustąpiło pola rywalowi i w dalszym ciągu przeważało. Tymczasem piłkarze Twardego zamknęli się na swojej połowie i ograniczyli do gry z kontry. Nasi piłkarze mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji lecz wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie. Kolejny sprawdzian podopiecznych Wojciecha Drożdża czeka  w sobotę z Promieniem Żary. Początek sobotniego meczu kontrolnego o godzinie 12.oo na boisku przy ulicy Żagańskiej. Jak zawsze kibiców serdecznie zapraszamy.