Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Wyczekane zwycięstwo

• autor: rodzynek4, 2009-10-31 14:14
Vitrosilicon Intra Iłowa podejmował dzisiaj na własnym boisku Łucznika Strzelce Krajeńskie. Mecz zakończył się wynikiem 1: 0 dla naszej drużyny.

Pierwsza połowa spotkania przebiegała bardzo spokojnie. Obie drużyny nie wykonywały żadnych gwałtownych ruchów. Dopiero gdy piłkarze usłyszeli gwizdek sędziego kończący pierwsze 45 minut i weszli do szatni zmobilizowały ich słowa trenera. Pełni wiary i woli walki rozpoczęli drugą połowę. Na wyniki gry długo nie trzeba było czekać. W 55 minucie bramkę na wagę złota dla naszego zespołu zdobył nie kto inny jak Grzegorz Borkowski! Kibice oszaleli z radości. Ich doping i wykrzyczane nazwisko jedynego strzelca było słychać na drugim końcu Iłowej. Pod koniec spotkania zaczęła się nerwówka, ponieważ Łucznik zabrał sie do ataku. Jednak nie miał szans na wyrównanie, ponieważ w naszej bramce stał nieustraszony Manuel Kowalski, który nie pozwolił rywalowi na zdobycie punktu. Mecz był mimo wszystko bardzo ciężki ale także spektakularny, bo nie brakowało ciekawych momentów. Gratulujemy naszemu zespołowi wygranego meczu i dziękujemy kibicom na głośny doping. Oby tak dalej!

autor: ~ja 2009-10-31 17:21:45

avatar Ale pierdzielicie... Vitro w pierwszej połowie nie grało spokojnie, tylko tragicznie, tak słabo dawno nie grali i mieli szczęście, że Łucznik tego nie wykorzystał... W drugiej połowie już dużo lepiej, ale i tak gdyby nie Grzesiu  Borkowski to byłby dramat...

autor: ~anonim 2009-10-31 17:53:21

avatar Tak całe boisko przebieg Grzesiu i zdobył bramke,a gdzie była reszta drużyny ? , po co piszesz takie głupoty .

autor: ~anonim 2009-10-31 18:02:33

avatar do ja: racja, troche fantazja w tej relacji. Pierwsza polowa to tragedia a nie ze bardzo spokojnie, "obje" (obie graly slabo!!!) w drugiej zmiany wyraznie ofensywne daly efekt, brawo dla trenera za odwage. A czy kibicow bylo slychac w drugiej czesci miasta tego nie wiemy:P w tabeli mozna jeszcze wyzej wskoczyc, liczymy na 3 pkt w Krosnie.

autor: ~anonim 2009-10-31 18:17:59

avatar pa, pa promyczku

autor: ~kibic 2009-10-31 18:33:11

avatar

Czyste konto z tyłu bardzo ładnie panowie!!!

autor: ~dżony łoker 2009-10-31 19:29:04

avatar słuszne uwagi, panie ~ja - na Dżola zawsze można liczyć, wie jak się ustawić w odpowiedniej chwili i miejscu. Może gra wyglądałaby lepiej, gdyby grali Jakubik i Rozworski, ale to tylko świadczy o skromnej ławie Vitro. Szczęście w końcówce uśmiechnęło się do Vitro. Ważne 3 oczka, ale teren w Krośnie jest gorący, mimo wyglądu tabeli. Pozdrowienia.

autor: hakej4 2009-10-31 20:04:32

Profil hakej4 w Futbolowo Faktycznie brakowało Jakubika , ale moim zdaniem Rozworski nie wnosi nic do drużyny , za to moim zdaniem w końcu Kasperczak zagrał w miarę dobrze . Szkoda że trener nie daje szansy Glancowi , może byłby z niego pożytek bo duet Drożdżów znowu poniżej oczekiwań. W drugiej połowie gra vitro mogła się podobac, oby tak dalej panowie .W Krośnie muszą byc trzy punkty!

autor: Riko8099 2009-10-31 20:18:52

Profil Riko8099 w Futbolowo Słuszne uwagi chyba nie całkiem . widzę że co niektórzy nie wiedzą co piszą ,Grzesiu Borkowski jest liderem naszej drużyny ale czy tylko on pracuje na wynik końcowy ? Bramkę wypracował Puma i to jemu tak jak Grzesiowi zawdzięczamy tego gola. Pamiętajcie że drużyna nie składa się tylko z jednego zawodnika. Co tyczy się spokojnej gry to może faktycznie za ładnie napisane ale tak prawie zawsze piszą admini swoich stron podtrzymując dobre zalety drużyny. Tego samego tyczy się kibiców bo dopingowali dziś świetnie.Pochwała dla nich wielka .To prawdziwi kibice Vitro!Dodam że obie ekipy w tym spotkaniu nie grały zbyt rewelacyjnie i można ująć to w taki sposób że grały spokojnie bo z jednej jak i z drugiej strony nie zagrażały bramce przeciwników.Druga połowa meczy to zdecydowanie przewaga Vitro lecz pod koniec spotkania przewagę przejęli goście i to oni mogli zdobyć wyrównującego gola . Jeszcze jedna sprawa do przebiegu meczu.Najsłabszy w tym spotkaniu to był sędzia główny który niesłusznie podejmował decyzje . Nie widziałem dokładnie reki w polu karnym po którym mógł podyktować karnego wiec nie będę się w tym celu wypowiadał ,lecz jak można nie zauważyć niektórych fauli lub pozwolić na faule pod polem karnym naszej drużyny.Sędzia nie zauważał fauli na naszych zawodnikach ,bo było ich parę . A goście też nie grali Fair play.Nasz zawodnik leżał na środku boiska a zawodnicy Łucznika rozpoczęli grę z pod swojej bramki i ja kontynuowali.Oj nie ładnie . Mecz ogólnie słaby lecz można się cieszyć z wygranej bo nie raz graliśmy dobrze i widowiskowo a traciliśmy punkty.

autor: ~polmo 2009-10-31 23:04:01

avatar hej piast pozdro

autor: przemolla 2009-11-01 07:01:35

Profil przemolla w Futbolowo Było minęło.Najważniejsze, że drużyna, powtarzam DRUŻYNA zdobyła trzy punkty.Pozdrowienia dla tych co wierzą, dla tych z różańcem i bez.

autor: ~anonim 2009-11-01 07:28:06

avatar

W KROŚNIE TYLKO 3 PUNKTY , VITRO TYLKO 3 PUNKTY!!!!!

autor: ~fan 2009-11-01 11:17:44

avatar brawo vitro w końcu trzy punkty, choć pierwsza połowa to nerwówka w drugiej było już lepiej dobrze ze mamy niezawodnego grzesia, nie wiem czy to dzieki zmianom w przerwie ale chlopaki sie obudzili dziwi mnie brak gorala w pierwszej 11 gdyz w meczu z promieniem pokazal sie z dobrej strony  tak jak zreszta wczoraj bombardowal bramke przeciwnika.wie ktoś co sie stało ze świrlikiem??? tylko vitro...

autor: ~anonim 2009-11-01 19:54:36

avatar A czemu Jakubik nie gral?

autor: ~anonim 2009-11-01 20:35:19

avatar za kartki

autor: ~anonim 2009-11-01 21:00:27

avatar Panie Trenerze! Niech Pan tak nie krzyczy na Adriana bo robi dużo dobrego dla zespołu, a jak Pan widzi każdy zawodnik popełnia błędy na boisku a głośno jest tylko o nim. W meczu z Tęczą na pewno zakręci nie raz Krośnieńską obroną. Pozdrowienia dla Adriana i całej drużyny.