Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Upragnione zwycięstwo

• autor: Leon8099/Philips_07, 2009-09-05 21:51

W VI kolejce III ligi Vitrosilicon Intra Iłowa pokonał na własnym obiekcie wyżej notowaną Pogoń Oleśnica 3:2.

Vitrosilicon Intra zaczęła spotkanie bardzo nerwowo. Częste straty piłek, niedokładne podania spowodowały, że już w 3 minucie Pogoń wyszła na prowadzenie. Wydawało się już, że znów przegramy przed swoją publicznością. Iłowa po stracie tej bramki w końcu się obudziła i zaczęliśmy stwarzać sobie coraz groźniejsze sytuacje. W 17 minucie meczu kibice odetchnęli z ulgą. Do piłki doszedł Ł. Szuszkiewicz i bezbłędnie pokonał bramkarza gości. Chwilami wydawało się, że oglądamy tylko jedną drużynę na boisku. Piłkarzom Pogoni trudno było przedostać się nawet na naszą połowę. Jednak cały czas trzeba było uważać na kontrataki przeciwników. W 35 minucie sędzia popełnił błąd i podyktował spalonego na korzyść Iłowej, po której zawodnik Oleśnicy wychodził sam na sam z Manuelem Kowalskim. Ta sytuacja pod motywowała Vitrosilicon Intra i już w 39 minucie prowadziliśmy 2:1 po bramce Jakubika.

W 2 odsłonie Oleśnica zaatakowała nasz zespół z chęcią wygrania tego meczu. Kilkoma świetnymi interwencjami popisał się  bramkarz Kowalski. I to dzięki niemu nie przegraliśmy tego meczu. W 58 minucie meczu w pole karne wbiegł Grzegorz Borkowski, który dostał ładną prostopadłą piłkę od pomocnika; popisał się wielkimi umiejętnościami; lekko podhaczany, przewrócił się i sędzia podyktował rzut karny. Sam faulowany wykonał jedenastkę i w 59 minucie prowadziliśmy 3:1. Wydawało się, że można już na luzie kontrolować przebieg spotkania, jednak kilkanaście minut przed końcem Sebastian Jędrzejewski faulował (sytuacja sporna) napastnika Oleśnicy w polu karnym. Poszkodowany pokonał z 11 metrów naszego bramkarza i było już 3:2. Do końca spotkania było bardzo nerwowo. Jedna i druga drużyna stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, lecz wynik się już nie zmienił.

Gratuluję zwycięstwa i liczymy na więcej !!