Brak aktywnych ankiet. |
Klasa Okręgowa » Zielona Góra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 256, wczoraj: 367
ogółem: 5 594 655
statystyki szczegółowe
MKS Ilanka Rzepin | 6:1 | KP Piast Iłowa |
2022-11-19, 13:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
|
|
|||
Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!
Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | Polonia/Sparta Świdnica | |
MKS Oława | - | Chrobry Głogów | |
Vitrosilicon Iłowa | - | Ilanka Rzepin | |
Pogoń Oleśnica | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Łucznik Strzelce Krajeńskie | |
Polonia Trzebnica | - | Pogoń Świebodzin | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Promień Żary | |
Górnik Wałbrzych | - | Arka Nowa Sól |
Kolejka 2 - 15-16 sierpnia |
Polonia/Sparta Świdnica | - | Arka Nowa Sól | |
Promień Żary | - | Górnik Wałbrzych | |
Pogoń Świebodzin | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Łucznik Strzelce Krajeńskie | - | Polonia Trzebnica | |
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | |
Ilanka Rzepin | - | Pogoń Oleśnica | |
Chrobry Głogów | - | Vitrosilicon Iłowa | |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | MKS Oława |
Kolejka 3 - 19 sierpnia |
MKS Oława | - | Polonia/Sparta Świdnica | |
Vitrosilicon Iłowa | - | Celuloza Kostrzyn nad Odrą | |
Pogoń Oleśnica | - | Chrobry Głogów | |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Ilanka Rzepin | |
Polonia Trzebnica | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Łucznik Strzelce Krajeńskie | |
Górnik Wałbrzych | - | Pogoń Świebodzin | |
Arka Nowa Sól | - | Promień Żary |
Kolejka 4 - 22-23 sierpnia |
Polonia/Sparta Świdnica | - | Promień Żary | |
Pogoń Świebodzin | - | Arka Nowa Sól | |
Łucznik Strzelce Krajeńskie | - | Górnik Wałbrzych | |
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Ilanka Rzepin | - | Polonia Trzebnica | |
Chrobry Głogów | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | Pogoń Oleśnica | |
MKS Oława | - | Vitrosilicon Iłowa |
Kolejka 5 - 29-30 sierpnia |
Vitrosilicon Iłowa | - | Polonia/Sparta Świdnica | |
Pogoń Oleśnica | - | MKS Oława | |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Celuloza Kostrzyn nad Odrą | |
Polonia Trzebnica | - | Chrobry Głogów | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Ilanka Rzepin | |
Górnik Wałbrzych | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | |
Arka Nowa Sól | - | Łucznik Strzelce Krajeńskie | |
Promień Żary | - | Pogoń Świebodzin |
Kolejka 6 - 5-6 września |
Polonia/Sparta Świdnica | - | Pogoń Świebodzin | |
Łucznik Strzelce Krajeńskie | - | Promień Żary | |
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Arka Nowa Sól | |
Ilanka Rzepin | - | Górnik Wałbrzych | |
Chrobry Głogów | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | Polonia Trzebnica | |
MKS Oława | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | |
Vitrosilicon Iłowa | - | Pogoń Oleśnica |
Kolejka 7 - 12-13 września |
Pogoń Oleśnica | - | Polonia/Sparta Świdnica | |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Vitrosilicon Iłowa | |
Polonia Trzebnica | - | MKS Oława | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Celuloza Kostrzyn nad Odrą | |
Górnik Wałbrzych | - | Chrobry Głogów | |
Arka Nowa Sól | - | Ilanka Rzepin | |
Promień Żary | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | |
Pogoń Świebodzin | - | Łucznik Strzelce Krajeńskie |
Kolejka 8 - 19-20 września |
Polonia/Sparta Świdnica | - | Łucznik Strzelce Krajeńskie | |
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Pogoń Świebodzin | |
Ilanka Rzepin | - | Promień Żary | |
Chrobry Głogów | - | Arka Nowa Sól | |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | Górnik Wałbrzych | |
MKS Oława | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Vitrosilicon Iłowa | - | Polonia Trzebnica | |
Pogoń Oleśnica | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie |
Kolejka 9 - 26-27 września |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Polonia/Sparta Świdnica | |
Polonia Trzebnica | - | Pogoń Oleśnica | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Vitrosilicon Iłowa | |
Górnik Wałbrzych | - | MKS Oława | |
Arka Nowa Sól | - | Celuloza Kostrzyn nad Odrą | |
Promień Żary | - | Chrobry Głogów | |
Pogoń Świebodzin | - | Ilanka Rzepin | |
Łucznik Strzelce Krajeńskie | - | Tęcza Krosno Odrzańskie |
Kolejka 10 - 3-4 października |
Polonia/Sparta Świdnica | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | |
Ilanka Rzepin | - | Łucznik Strzelce Krajeńskie | |
Chrobry Głogów | - | Pogoń Świebodzin | |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | Promień Żary | |
MKS Oława | - | Arka Nowa Sól | |
Vitrosilicon Iłowa | - | Górnik Wałbrzych | |
Pogoń Oleśnica | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Polonia Trzebnica |
Kolejka 11 - 10-11 października |
Polonia Trzebnica | - | Polonia/Sparta Świdnica | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | |
Górnik Wałbrzych | - | Pogoń Oleśnica | |
Arka Nowa Sól | - | Vitrosilicon Iłowa | |
Promień Żary | - | MKS Oława | |
Pogoń Świebodzin | - | Celuloza Kostrzyn nad Odrą | |
Łucznik Strzelce Krajeńskie | - | Chrobry Głogów | |
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Ilanka Rzepin |
Kolejka 12 - 17-18 października |
Polonia/Sparta Świdnica | - | Ilanka Rzepin | |
Chrobry Głogów | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | Łucznik Strzelce Krajeńskie | |
MKS Oława | - | Pogoń Świebodzin | |
Vitrosilicon Iłowa | - | Promień Żary | |
Pogoń Oleśnica | - | Arka Nowa Sól | |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Górnik Wałbrzych | |
Polonia Trzebnica | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie |
Kolejka 13 - 24-25 października |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Polonia/Sparta Świdnica | |
Górnik Wałbrzych | - | Polonia Trzebnica | |
Arka Nowa Sól | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | |
Promień Żary | - | Pogoń Oleśnica | |
Pogoń Świebodzin | - | Vitrosilicon Iłowa | |
Łucznik Strzelce Krajeńskie | - | MKS Oława | |
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Celuloza Kostrzyn nad Odrą | |
Ilanka Rzepin | - | Chrobry Głogów |
Kolejka 14 - 31 października |
Polonia/Sparta Świdnica | - | Chrobry Głogów | |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | Ilanka Rzepin | |
MKS Oława | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | |
Vitrosilicon Iłowa | - | Łucznik Strzelce Krajeńskie | |
Pogoń Oleśnica | - | Pogoń Świebodzin | |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Promień Żary | |
Polonia Trzebnica | - | Arka Nowa Sól | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Górnik Wałbrzych |
Kolejka 15 - 7-8 listopada |
Górnik Wałbrzych | - | Polonia/Sparta Świdnica | |
Arka Nowa Sól | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Promień Żary | - | Polonia Trzebnica | |
Pogoń Świebodzin | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | |
Łucznik Strzelce Krajeńskie | - | Pogoń Oleśnica | |
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Vitrosilicon Iłowa | |
Ilanka Rzepin | - | MKS Oława | |
Chrobry Głogów | - | Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
Kolejka 16 |
Polonia/Sparta Świdnica | - | Celuloza Kostrzyn nad Odrą | |
Chrobry Głogów | - | MKS Oława | |
Ilanka Rzepin | - | Vitrosilicon Iłowa | |
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Pogoń Oleśnica | |
Łucznik Strzelce Krajeńskie | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | |
Pogoń Świebodzin | - | Polonia Trzebnica | |
Promień Żary | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Arka Nowa Sól | - | Górnik Wałbrzych |
Kolejka 17 |
Arka Nowa Sól | - | Polonia/Sparta Świdnica | |
Górnik Wałbrzych | - | Promień Żary | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Pogoń Świebodzin | |
Polonia Trzebnica | - | Łucznik Strzelce Krajeńskie | |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | |
Pogoń Oleśnica | - | Ilanka Rzepin | |
Vitrosilicon Iłowa | - | Chrobry Głogów | |
MKS Oława | - | Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
Kolejka 18 |
Polonia/Sparta Świdnica | - | MKS Oława | |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | Vitrosilicon Iłowa | |
Chrobry Głogów | - | Pogoń Oleśnica | |
Ilanka Rzepin | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | |
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Polonia Trzebnica | |
Łucznik Strzelce Krajeńskie | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Pogoń Świebodzin | - | Górnik Wałbrzych | |
Promień Żary | - | Arka Nowa Sól |
Kolejka 19 |
Promień Żary | - | Polonia/Sparta Świdnica | |
Arka Nowa Sól | - | Pogoń Świebodzin | |
Górnik Wałbrzych | - | Łucznik Strzelce Krajeńskie | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | |
Polonia Trzebnica | - | Ilanka Rzepin | |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Chrobry Głogów | |
Pogoń Oleśnica | - | Celuloza Kostrzyn nad Odrą | |
Vitrosilicon Iłowa | - | MKS Oława |
Kolejka 20 |
Polonia/Sparta Świdnica | - | Vitrosilicon Iłowa | |
MKS Oława | - | Pogoń Oleśnica | |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | |
Chrobry Głogów | - | Polonia Trzebnica | |
Ilanka Rzepin | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Górnik Wałbrzych | |
Łucznik Strzelce Krajeńskie | - | Arka Nowa Sól | |
Pogoń Świebodzin | - | Promień Żary |
Kolejka 21 |
Pogoń Świebodzin | - | Polonia/Sparta Świdnica | |
Promień Żary | - | Łucznik Strzelce Krajeńskie | |
Arka Nowa Sól | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | |
Górnik Wałbrzych | - | Ilanka Rzepin | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Chrobry Głogów | |
Polonia Trzebnica | - | Celuloza Kostrzyn nad Odrą | |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | MKS Oława | |
Pogoń Oleśnica | - | Vitrosilicon Iłowa |
Kolejka 22 |
Polonia/Sparta Świdnica | - | Pogoń Oleśnica | |
Vitrosilicon Iłowa | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | |
MKS Oława | - | Polonia Trzebnica | |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Chrobry Głogów | - | Górnik Wałbrzych | |
Ilanka Rzepin | - | Arka Nowa Sól | |
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Promień Żary | |
Łucznik Strzelce Krajeńskie | - | Pogoń Świebodzin |
Kolejka 23 |
Łucznik Strzelce Krajeńskie | - | Polonia/Sparta Świdnica | |
Pogoń Świebodzin | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | |
Promień Żary | - | Ilanka Rzepin | |
Arka Nowa Sól | - | Chrobry Głogów | |
Górnik Wałbrzych | - | Celuloza Kostrzyn nad Odrą | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | MKS Oława | |
Polonia Trzebnica | - | Vitrosilicon Iłowa | |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Pogoń Oleśnica |
Kolejka 24 |
Polonia/Sparta Świdnica | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | |
Pogoń Oleśnica | - | Polonia Trzebnica | |
Vitrosilicon Iłowa | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
MKS Oława | - | Górnik Wałbrzych | |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | Arka Nowa Sól | |
Chrobry Głogów | - | Promień Żary | |
Ilanka Rzepin | - | Pogoń Świebodzin | |
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Łucznik Strzelce Krajeńskie |
Kolejka 25 |
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Polonia/Sparta Świdnica | |
Łucznik Strzelce Krajeńskie | - | Ilanka Rzepin | |
Pogoń Świebodzin | - | Chrobry Głogów | |
Promień Żary | - | Celuloza Kostrzyn nad Odrą | |
Arka Nowa Sól | - | MKS Oława | |
Górnik Wałbrzych | - | Vitrosilicon Iłowa | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Pogoń Oleśnica | |
Polonia Trzebnica | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie |
Kolejka 26 |
Polonia/Sparta Świdnica | - | Polonia Trzebnica | |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Pogoń Oleśnica | - | Górnik Wałbrzych | |
Vitrosilicon Iłowa | - | Arka Nowa Sól | |
MKS Oława | - | Promień Żary | |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | Pogoń Świebodzin | |
Chrobry Głogów | - | Łucznik Strzelce Krajeńskie | |
Ilanka Rzepin | - | Tęcza Krosno Odrzańskie |
Kolejka 27 |
Ilanka Rzepin | - | Polonia/Sparta Świdnica | |
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Chrobry Głogów | |
Łucznik Strzelce Krajeńskie | - | Celuloza Kostrzyn nad Odrą | |
Pogoń Świebodzin | - | MKS Oława | |
Promień Żary | - | Vitrosilicon Iłowa | |
Arka Nowa Sól | - | Pogoń Oleśnica | |
Górnik Wałbrzych | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Polonia Trzebnica |
Kolejka 28 |
Polonia/Sparta Świdnica | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Polonia Trzebnica | - | Górnik Wałbrzych | |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Arka Nowa Sól | |
Pogoń Oleśnica | - | Promień Żary | |
Vitrosilicon Iłowa | - | Pogoń Świebodzin | |
MKS Oława | - | Łucznik Strzelce Krajeńskie | |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | |
Chrobry Głogów | - | Ilanka Rzepin |
Kolejka 29 |
Chrobry Głogów | - | Polonia/Sparta Świdnica | |
Ilanka Rzepin | - | Celuloza Kostrzyn nad Odrą | |
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | MKS Oława | |
Łucznik Strzelce Krajeńskie | - | Vitrosilicon Iłowa | |
Pogoń Świebodzin | - | Pogoń Oleśnica | |
Promień Żary | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | |
Arka Nowa Sól | - | Polonia Trzebnica | |
Górnik Wałbrzych | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie |
Kolejka 30 |
Polonia/Sparta Świdnica | - | Górnik Wałbrzych | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Arka Nowa Sól | |
Polonia Trzebnica | - | Promień Żary | |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Pogoń Świebodzin | |
Pogoń Oleśnica | - | Łucznik Strzelce Krajeńskie | |
Vitrosilicon Iłowa | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | |
MKS Oława | - | Ilanka Rzepin | |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | Chrobry Głogów |
Ostatnia kolejka 17 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Najbliższa kolejka 18 |