Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

MAŁY NIEDOSYT NA ZAKOŃCZENIE

• autor: jadzia8099, 2009-06-14 11:48

I stało się!

W dniu wczorajszym, tj. 13.06.2009 Vitrosilicon rozegrał ostatnie spotkanie sezonu. Nasza drużyna podjęła u siebie drużynę z Dobiegniewa, która nie okazała się wcale łatwym przeciwnikiem jak co niektórzy sądzili.

Piłkarze trenera W. Drożdża zdołali wywalczyć w tym meczu jeden punkt, remisując z Błękitnymi 1-1. Powodem takiego rezultatu bramkowego  być może była dość rozluźniona atmosfera w ekipie iłowskiej, gdyż awans do III ligi zapewniliśmy sobie już w poprzednim spotkaniu, wygranym z Ośnem Lubuskim. Obraz gry w tym meczu oraz poziom jaki prezentowali „błękitno-biali” był dobry, jednakże sam wynik wskazuje na to, że mogłoby być lepiej. Powodem takiego wyniku było wiele niewykorzystanych akcji bramkowych, już od początku rozgrywki nasz zespół dominował na boisku. W  3 minucie w dogodniej sytuacji sam na sam z bramkarzem  znalazł się J. Kocur strzelając niestety obok bramki. Pierwszego gola udało się zdobyć drużynie z Dobiegniewa w 6 minucie. Naszego goalkeeper’a pokonał Staszak. Po zdobytej bramce rywale postawili na defensywę, broniąc wyniku jaki zdołali uzyskać. Do przerwy wynik się nie zmienił.
Po rozpoczęciu drugiej połowy gra przedstawiała się podobnie jak i w pierwszej części meczu. Dobiegniew bronił swoich 3 punktów, od czasu do czasu atakując bramkę Bartosza Ostrowskiego.  Nasi zawodnicy nadal nie mieli szczęścia trafić do siatki przeciwników. 25 minut po rozpoczęciu II połowy Trener W. Drożdż przeprowadził zmiany kadrowe 4 zawodników. Wydawało się, że Liderzy już nie zmienią rezultatu ani obrazu tego spotkania. Naszego honoru obronił jednak A. Bagiński, który pięknym strzałem sprzed pola karnego trafił do bramki Dobiegniewa 3 minuty przed zakończeniem gry. Wielu z nas sądziło, że drużyna z Dobiegniewa wysokich progów nie postawi i że bez problemu Vitrosilicon ich ogra. Stało się inaczej-mimo tego drużyna z Iłowej osiągnęła w tym sezonie ogromny sukces, pokonując jak się wydawało o wiele silniejsze drużyny, co jest dodatkową pochwałą. Liczymy wszyscy na to, że teraz będzie już tylko lepiej….