Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Vitrosilicon Iłowa - Pogoń Skwierzyna

• autor: philips_07, 2009-04-19 19:40

Już odliczamy…

… po ciężkim, wygranym meczu w Lubnie przychodzi czas na zespół będący także w strefie spadkowej; druga od końca- Pogoń Skwierzyna. Drużyna ta posiada na swoim koncie tylko 13 pkt. Przegrała swój ostatni mecz u siebie z Bobrówkiem 2- 3, a trzy kolejne zremisowała z: Lubnem, Sulęcinem i Górzycą. Nie powinniśmy jednak lekceważyć przeciwnika. Przypomnijmy: w 18 kolejce Pogoń sprawiła wielką sensację, wygrywając z Piastem w Czerwieńsku 0-1. Ze statystyk wynika, że więcej meczy przegrywa u siebie niż na wyjazdach.

Dlatego zmobilizujmy naszych zawodników, przyjdźmy pokibicować i dodać chęci do jak najlepszej gry. Stadion miejski w Iłowej, godz. 15:00.