Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Sk±d klikaj±

Do³±cz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na ka¿d± pomoc.Dajemy mo¿liwo¶æ wyra¿enia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia do¶wiadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspania³ej przygody z KP ,,Piast'' I³owa,Je¿eli jeste¶ zainteresowany/a:
- robieniem zdjêæ podczas spotkañ pi³karskich,
- prowadzeniem konkretnego dzia³u,
- pisaniem artyku³ów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- b±d¼ wykazaniem siê w innej, interesuj±cej Ciê kwestii,
i masz ku temu mo¿liwo¶ci, zg³o¶ siê do nas. Liczymy na ka¿d± pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chêæ wspó³pracy z nami jest tym wiêksza.Serdecznie zapraszamy!

Aktualno¶ci

Le¶nik ZREMB Drezdenko:Vitrosilicon I³owa

• autor: Leon8099, 2009-03-30 17:07
lider

I³owa mamy lidera ! Na to czekali wszyscy kibice Vitrosiliconu, zas³u¿one miejsce które nale¿a³o siê od d³u¿szego czasu.

Przed meczem z Le¶nikiem mówi³o siê ¿e ten mecz bêdzie bardzo trudny i poka¿e na co staæ Vitro. Nikt chyba nie my¶la³ ¿e w Czerwieñsku tamtejszy Piast przegra z przedostatni± dru¿yn± IV ligi a Sprotavie czeka³ daleki wyjazd do Witnicy która w ostatniej kolejce uleg³a w I³owej 3:0. Po przegranej Piasta i remisie Sprotavii , Vitrosilicon wysun±³ siê na pierwsze miejsce w tabeli z wynikiem 36 punktów ,na drugim miejscu klasyfikuje siê Piast Czerwieñsk 35 punktów a na trzecim Sprotavia Szprotawa 34 punktów . Vitrosilicon do Drezdenka przyjecha³ w os³abionym sk³adzie ,za kartki zabrak³o Grze¶ka Borkowskiego i Sebastiana Jêdrzejewskiego dlatego tym bardziej obawy przedmeczowe by³y wiêksze .Pierwsze 10 minut to ostro¿na gra obu zespo³ów .Jednak w 18minucie gry Vitrosilicon obj±³ prowadzenie a pierwszego gola zdoby³ Zbigniew Mastalerz . Niestety w 32 minucie do wyrównania doprowadzi³ Dolata, pierwsza po³owa zakoñczy³a siê remisem 1:1.Po przerwie Vitrosilicon zacz±³ grac odwa¿niej i ju¿ w 61 minucie nastêpnego gola zdobywa Jakub Kocur. Osiem minut pó¼niej w polu karnym zostaje z faulowany zawodnik z I³owej ,sêdzia dyktuje rzut karny a egzekutorem zostaje Henryk Cackowski który zmienia wynik spotkania na 1:3. Vitroslilicon wywozi z Drezdenka cenne 3 punkty I³owa zostaje liderem IV ligi.Za tydzieñ Vitro czeka bardzo trudny mecz z Or³em Miêdzyrzecz który zg³asza chêæ awansu