Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Relacja na żywo

• autor: jaro_07, 2014-03-28 18:31

Dąb Przybyszów 2 - 0 Piast Iłowa

Relacja na żywo z tego spotkania w rozwinięciu

13` i 43` gole dla Przybyszowa

Do rozpoczęcia rundy wiosennej naszym seniorom pozostała już tylko niespełna godzina. O godzinie 12.oo iłowianie wyjechali  do Sławy, bo tam swoje mecze rozgrywa liderująca drużyna naszej ligi Dąb Przybyszów.  Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 15, więc wszyscy kibice biało –niebieskich - TRZYMAJMY KCIUKI!

Skład wyjściowy KP Piast Iłowa:

Bortnowski Adrian, Dziewiątak Dariusz, Mady Cisse, Dobroliński Łukasz, Słomiński Grzegorz, Kogut Tomasz, Góral Mateusz, Mazur Konrad, Wdowiak Sławomir, Wysoczan Mariusz, Dąbrowski Wojciech.

REZERWOWI: Łokaj Sebastian, Zabilski Piotr, Fernezy Michał.

godz. 15.00 rozpoczęcie meczu

1` Pierwszy gwizdek sędziego, zaczyna Dąb. Piast na połowie przeciwnika.

2` Chaotyczny początek obu drużyn. Strzał z pola karnego, zablokował Cisse.

5` Strzał Mazura po rzucie wolnym. Łapie bramkarz gosp.

9` Rzut rożny dla gosp.

10` kontra Piasta, wybija obrona gosp.

13` Strzał z rzutu wolnego, łapie Bortnowski. Kolejny faul dla Przybyszowa.

13`  GOL dla Przybyszowa. 1-0 Napastnik lobuje bramkarza Piasta.

15` ż kartka dla obrońcy gosp.

15` Strzał Słomińskiego łapie bramkarz Przybyszowa.

17` Dziewiątak ż kartka faul bez piłki

20` Próby ataków obu drużyn, faul z połowy dla Piasta

23` groźne akcje na bramkę Piasta

24` strzał niecelny Przybyszowa.

29` akcja Piasta, niecelny strzał.

33` groźna akcja gosp, blokujący wślizg Cisse

34` strzały gospodarzy, raz niecelnie, raz łapie Bortnowski

35` palił Wdowiak w dobrze zapowiadającej się akcji

38` Góral sam na sam, szybszy bramkarz.

40` Mazur fauluje pod swoim polem karnym

43` GOL 2-0 dla Przybyszowa, dośrodkwanie i celny strzał, błąd obrony

45` Dziewiątak ratuje z lini bramkowej.

Koniec pierwszej połowy. 2-0 dla Przybyszowa. Z biegiem minut coraz większą inicjatywę mieli gospodarze. W ostatniej minucie od straty 3 bramki uratował Piasta Dziewiątak, wybijając w ostatniej chwili z lini bramkowej.

Rozpoczęcie 2 połowy, zmiana w Piaście; w pole wchodzi Bortnowski, na bramkę staje Łokaj, zszedł Kogut.

46` Piast od początku 2 połowy stara się atakować.

47` Zagranie ręką Mazura, bez kartki

48` Składna akcja Piasta, strzał Słomińskiego, broni br gospodarzy

50` Kapitalna interwencja Łokaja, coraz groźniejszy Dąb.

55` dośrodkowania w pole karne Piasta, niecelne strzały, pachnie 3 bramką

58` Kontra Piasta, w polu karnym piłki nie sięgnął Bortnowski.

60` Ponownie gospodarze, potężna bomba na bramkę, niecelnie.

62` Wrzut piłki z autu w pole karne przeciwników,głową Bortnowski.

62` Faul na Bortnowskim, rzut wolny zablokowany, tylko rożny

63` Dośrodkowanie Piasta, niecelnie głową Cisse

64` Piast stara się odrobić straty z pierwszej połowy, więcej ataków na bramkę przeciwników

64` Brutalny faul na Dziewiątaku, napastnik gosp bez kartki

68` Kapitalna interwencja Łokaja, wyciągnął piłkę z "okna", po strzale z rzutu rożnego

70` kolejny rożny dla gosp, główka i łapie Łokaj

74` Zmiana schodzi kontuzjowany Dziewiątak, w jego miejsce Zabilski

81` Strzał Bortnowskiego, niecelny. Ataki obu drużyn, niecelne strzały Piasta

83` Przestrzelił z daleka napastnik Przybyszowa

83` Zmiana w Piaście, Fernezy za Wdowiaka

84` Piast przy piłce, aut na wyskokości pola karnego przeciwników

85` Faul na Dobrolińskim Piast przyśpiesza

86` Niecelne dośrodkowanie Piasta, kontra gosp, czyści Cisse

86` Dośrodkowanie gosp, Łapie Łokaj, Piast a kontre, wybicie obrońców

88` Faulowany K. Mazur.

89` Dośrodkowania Piasta, uderza Dobroliński niecelnie.

90` Sędzia kończy mecz. 2-0 dla Przybyszowa