Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Kolejna wygrana u siebie

• autor: jaro_07, 2013-11-02 21:38

Piast Iłowa wygrywa z Orłem Międzyrzecz 3-2 i już szykuje się na ostatnie 3 mecze w tej rundzie (wszystkie na wyjeździe).

Piłkarze Piasta Iłowa po dobrym meczu, dopisują trzy kolejne punkty. Kolejny raz na własnym stadionie, pokonując tym razem ekipę Orła Międzyrzecz 3;2 (0:1). Orzeł Międzyrzecz przyjechał wprawdzie do Iłowej sprawić niespodziankę, ale tej nie było.  Iłowianie zasłużenie wygrali 3:2 (0:1) choć łatwo nie było. Podopieczni trenera Wojciecha Drożdża musieli trochę popracować, aby uzyskać przewagę i wygrać to spotkanie. Bramki w tym spotkaniu strzelali, dla iłowian Andrzej Bagiński (61 min), Marcin Świrlik (69 i 80 min), dla gości Łukasz Kwiatkowski (14 min) oraz Alan Ciciński (90 min). Iłowianie po tym zwycięstwie utrzymują szóstą pozycji w ligowej tabeli. Następny mecz iłowianie rozegrają 9 listopada na wyjeździe w Ośnie Lubuskim z miejscową Spójnią.

W rozwinięciu krótki skrót meczu.

To spotkanie zaczęło się dla iłowian bardzo nerwowo. Dużo strat w środku pola, niecelne podania, to to co oglądaliśmy w pierwszych 10 minutach. Przeciwnicy rozpoczęli mecz z dużym zaangażowaniem, Ale to Piast miał swoją okazję, prostopadłe podanie do Świrlika, zwodem ominął ostatniego obrońcę, ale nie poszedł na sam na sam z bramkarzem, tylko uderzał z 16 m, w poprzeczkę. Po tej akcji Iłowianie lepiej zaczęli operować piłką, gra wyglądała już o wiele lepiej. Niespodziewanie błąd w obronie popełnił Bagiński, niedokładnie podawał do Jabłońskiego, piłkę przechwycili przeciwnicy i Kwiatkowski pakuje ją do siatki. 0-1. Do przerwy Piast próbował jeszcze atakować, ale wszystko kończyło się jedynie rzutami rożnymi.

W drugiej połowie oglądaliśmy odmienioną drużynę Iłowej. Złote zmiany trenera Drożdża spowodowały, że gracze Piasta przyśpieszyli grę i zaczynali stwarzać coraz to groźniejsze ataki. Przeciwnicy powoli opadali z sił. Bramkę wyrównującą w 61 min. "strzela" Bagiński - dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka odbija się od klatki piersiowej i wpada do siatki. 1-1. Kilka minut później Piast kompletnie panował na boisku. Bramkę na 2-0 strzela Świrlik, w sytuacji sam na sam lobuje bramkarza gości. Orzeł próbował   doprowadzić do wyrównania, ale iłowska obrona na tym etapie meczu pracowała bez zastrzeżeń. Kolejny cios gościom zadał znów Świrlik. Podanie ze środka na wolne pole wykorzystuje strzałem z 13 m w długi róg bramkarza Orła. 3-1. Wydawać by się mogło, że już jest po meczu, a tu goście w 90 m. wykorzystali nerwowość środkowych obrońców i zdołali strzelić swoją 2 bramkę.

Mecz kończy się wynikiem 3-2. Jakże ważne 3 pkt dla Piasta przed trudnymi wyjazdowymi spotkaniami.