Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Znów porażka na wyjeździe, Piast Iłowa przegrał z Piastem...

• autor: admin, 2013-10-05 18:27
Znów porażka na wyjeździe, Piast Iłowa przegrał z Piastem Czerwieńsk 2:1.

W nie najlepszych humorach i tylko w dziesiątkę zawodnicy Piasta Iłowa opuszczali boisko w Czerwieńsku. Iłowianie ponieśli kolejną porażkę na wyjeździe. Tym razem ulegli Piastowi Czerwieńsk 2:1 (0:0). Kolejny mecz 12 października (sobota) w Iłowej, przeciwnikiem iłowian będzie Meprozet Stare Kurowo. Początek spotkania o godzinie 15.oo.

W rozwinięciu:

- szczegółowa relacja,

- wywiad z kapitanem J. Drożdżem.

Trwa niemoc wyjazdowa podopiecznych Wojciecha Drożdża. Choć przełamanie wyjazdowej klątwy nastąpiło w ósmej kolejce z Budowlanymi Lubsko, to w dziesiątej kolejce przegrywamy już trzecie spotkanie w tym sezonie. Bramkę dla Piasta na 2:1 w doliczonym już czasie (91 min) zdobył Mady Cisse. Niestety nasze ataki były zbyt chaotyczne. Boisko w Czerwieńsku sprawiło duże problemy w tworzeniu akcji naszym zawodnikom. Ponadto iłowianie od 84 minuty musieli kończyć mecz w dziesiątkę bowiem drugą a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Jacek Drożdż.  Z drugiej strony nasz przeciwnik wykorzystał swoje szanse na zdobycie bramek i schodził z boiska z bardzo ważnymi  trzema punktami. Bramki dla Piasta Czerwieńsk padały w 55 minucie autorstwa Mateusza Świniarka oraz z karnego 88 minucie Jacka Krysia.

Szczegółowa relacja - jaro_07

I połowa:

4' 100% szansa Czerwieńska na objęcie prowadzenia, oskrzydlająca akcja, przejście do środka pola, strzał wybroniony przez Stepokurę, dobitka z 5 metrów niecelna.

8' Odpowiedź Iłowian, strzał z ostrego kąta Bagińskiego w boczną siatkę.

14' Czerwieńsk przeprowadza atak za atakiem, niemoc naszych obrońców.

20' Rzut wolny dla gospodarzy sprzed pola karnego i przepiękna parada Stepokury.

26' Lekką przewagę zyskują goście, odbiór na połowie rywala, niecelny strzał nad bramką Słomińskiego.

27' Kolejny atak naszych zawodników, w polu karnym zadryblował Góral ale znów strzał niecelny.

41' Oglądaliśmy niedokładną grę obu zespołów, dużo strat w środku pola. Pierwszy celny strzał Iłowian, z 18m uderzał Drożdż, broni bramkarz Czerwieńska.

W pierwszej połowie wizualnie lepiej spisywali się zawodnicy gospodarzy.

II połowa

46' indywidualna akcja Górala i obroniony strzał bramkarza.

51' wrzutka w pole karne Bagińskiego, nie sięgnął głową Puławski.

Wydawało się, że Iłowa po kilku składnych akcjach opanuje pole gry i będzie dyktować warunki.

55' Strata w środku pola Drożdża, kontra Czerwieńska wykorzystana, strzał w długi róg, nie sięgnął piłki Stepokura i przegrywamy 1:0.

59' Kolejna kontra gospodarzy, sam na sam z naszym bramkarzem, szczęśliwie dla nas bo niecelnie napastnik Czerwieńska.

66' Ponownie gospodarze przejęli inicjatywę, coraz groźniejsze ataki.

67' Rzut wolny dla Czerwieńska z 35m, piłkę na rożny wybija nasz bramkarz.

73' Kolejny rzut wolny gospodarzy z 20m, tym razem bez problemów broni Stepokura.

80' Kombinacyjna akcja Czerwieńska, na szczęście niecelny strzał.

81' Akcja Iłowej, niecelny strzał głową Wysoczana.

85' Zabawa Bagińskiego z piłką przed własnym polem karnym, strata, sam na sam, Stepokura "fauluje". Jest rzut karny i przegrywamy 2:0.

Zryw Iłowian, próba rozpaczliwych ataków.

90' Ładna akcja gości, mocny strzał Górala, mamy rzut rożny.

91' Cisse wyskakuje najwyżej i pakuje piłkę głową do bramki, jest 2:1. Trochę za późno.

Fotorelacja z meczu pod linkiem:

Wywiad z kapitanem Piasta Iłowa - Jackiem Drożdżem.

jaro_07: Jak skomentowałbyś to spotkanie.

J. Drożdż: Ciężko mi na tą chwilę coś konkretnego powiedzieć, liczyliśmy na coś więcej.

j.07: Co spowodowało, że straciliście obie bramki?

J.D: Na pewno to były błędy indywidualne, najpierw moja na 1:0 w środku pola, później A. Bagińskiego.  Próbowaliśmy atakować ale uprzedzali nas obrońcy długimi wykopnięciami piłki.

j.07: Co sądzisz o pracy sędziego? Bo już 2 mecz przy jego obecności kończycie w 10.

J.D: Sędzia nie pozwalał grać, niepotrzebnie gwizdał niektóre sytuacje, gdzie mógł puścić grę. Znów był pierwszoplanową postacią na boisku. Było to widać przy tym rzucie karnym. Stepokura, przyznam, ostro zaatakował, ale piłkę. Efektownie przewrócił się napastnik Czerwieńska i pewnie dlatego sędzia odgwizdał karnego, niesłusznie.

j.07: To czego zabrakło?

J.D: Były momenty, że przeważaliśmy na boisku i chyba zabrakło stabilizacji, przetrzymania piłki, bo po jakimś czasie znów na boisku panowali gospodarze. Teraz może nie czego, a kogo zabrakło... Brakowało nam wsparcia z przodu i chyba było widoczne, że nie było M. Świrlika, brakowało nam szybkich wejść ofensywnych nieobecnego również D. Dziewiątaka.

j.07: Jaki plan na następny mecz, tym razem u siebie?

J.D: Oczywiście 3 punkty.