Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Bolesna porażka z Arką 5:1

• autor: jaro_07, 2013-08-24 19:37

Niestety nie wyszedł  nam wyjazd do Nowej Soli. Piast na stadionie miejskim w Nowej Soli przegrał, aż 5:1. Wiadome było, że obie ekipy będą walczyć do ostatniego gwizdka sędziego, każdy na początku sezonu chce uzbierać jak najwięcej punktów i zapewnić sobie należyte miejsce w tabeli. Miejmy nadzieje, że kolejne mecze będą lepszymi widowiskami z udziałem piastowskiej drużyny. Nadmienić trzeba, że Piast od 53 minuty gry, kończył grę w dziesiątkę po drugiej i zarazem czerwonej kartce Andrzeja Bagińskiego.

O 18.00 zakończyło się spotkanie wyjazdowe Piasta Iłowa z Arką Nowa Sól. Nasi piłkarze przegrali wysoko, bo 5-1.

Składy:

Piast Iłowa: Bortnowski, Cisse, Dziewiątak, Jabłoński, Bagiński, Wysoczan, Drożdż, Góral, Koseła (46` Ganczarek), Puławski (69 Słomiński) Świrlik (c).

Arka Nowa Sól: Sala, Smolin (c), Bitner, Wadas, Tomczak, Reus, Wilczyński (66` Świercz), Dębiczak (88` Czerniawski), Romaszko (85` Polewski), Błaszczak (77` Miłek), Romański.

Od początku oglądaliśmy wyrównane spotkanie.

4` niecelny strzał Górala zza pola karnego.

10` ładna akcja na skrzydle Arki i niecelny strzał Tomczaka.

13` groźnie wyglądający wślizg Cisse i szansa na strzał z wolnego dla Arki.

16` szansa Arki na zdobycie bramki, w bramce Piasta Bortnowski.

18` odpowiedź Iłowej, ładnie przeprowadzona akcja środkiem, ale strzał Drożdża przyblokowany.

Kolejne minuty to ciągłe straty piłki w środku pola obu drużyn.

25` ataki Arki narastają, kolejny niecelny strzał, tym razem Romański.

28` faulowany przy lini bocznej Dziewiątak, dośrodkowanie w wolnego Świrlika wybite na rożny.

33` samotny rajd Jabłońskiego w pole karne, dobrze zapowiadająca się akcja zepsuta niecelnym podaniem

34` bramka dla Arki, błąd środkowych obrońców, strzał Romaszko z 15 m, piłka odbija się od poprzeczki, Bortnowski bez szans. 1-0

41` bramka dla Arki, kolejny błąd obrońców, z bliska strzela Błaszczyk, bramkarz odbija piłkę, ale ta wtacza się do bramki. 2-0

.............................................................................

W pierwszej połowie niewidoczni byli boczni pomocnicy, rozgrywający nie potrafili przyjąć piłki, przytrzymać.

Zmiana Koseły na Ganczarka dawała nadzieję na lepszą grę w środku pola. Nic mylnego.

48` kombinacyjna akcja Piasta zakończona strzałem z daleka Drożdża, jednak w środek bramki.

51` faul Bagińskiego w środku pola, żółta kartka

53` kolejny faula Bagińskiego i niesłuszna 2 żółta kartka w sumie czerwona i Piast w dziesiątkę.

56` bramka dla Piasta, dobrze wykonany rzut rożny, zamieszanie w polu karnym, na listę strzelców wpisuje się Góral. 2-1

Grając w dziesięciu Piast stworzył więcej akcji niż w całej pierwszej połowie.

71` bramka dla Arki, piękny strzał z woleja z 16 m Reusa, po niegroźnym dośrodkowaniu. 3-1

Piast stworzył jeszcze tylko jedną okazję do zdobycia bramki. Od straty 3 gola nasi piłkarze opadli z sił i nie potrafili już do końca stworzyć żadnej groźniejszej akcji. Całe pole gry opanowali zawodnicy Arki. Oglądaliśmy coraz więcej akcji gospodarzy. Iłowa straciła jeszcze 2 gole w 90 i 92 minucie. Te spotkanie to zimny prysznic dla zawodników Piasta, luki w środku pola i błędy obrońców nie pozwoliły na wywiezienie z Nowej Soli chociażby jednego cennego punktu.