Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Przegrali z liderem po walce

• autor: admin, 2013-05-11 23:45

Vitrosilicon Intra Iłowa przegrał ze Stilonem Gorzów WLKP 0:2 (0:0) w meczu 25 kolejki lubuskiej IV ligi.  I tym razem zabrakło kilka minut, żeby sprawić niespodziankę. Od początku spotkania optyczną przewagę osiągnęli goście. Vitro ograniczyło się raczej do wyprowadzania kontrataków, które nie przynosiły zakładanych korzyści. Podopieczni trenera Artura Sobczyka dzielnie się bronili, ale w najgorszym z możliwych momentów bramki niestety stracili. Decydujące gole dla gorzowian padły w 81 i 89 minucie, którymi autorami byli Łukasz Maliszewski oraz Paweł Posmyk. Iłowianie bronili się z całych sił myśląc, że remis uda się im osiągnąć. Jednak przeciwko takiej drużynie jak Stilon wynik nigdy nie jest pewny do ostatniego gwizdka sędziego  i dlatego trzeba zachować koncentrację przez całe 90 minut.  Nasi zawodnicy mają za sobą 120 minut po pucharze z Formacją Port 2000 i to było widać na boisku . Trzeba jednak przyznać, że w tej rundzie nikomu nie udało się nas tak zdominować jak dzisiaj Stilonowi. Jest to już druga z rzędu ligowa porażka iłowian. Po dzisiejszym meczu Vitro zajmuje 14 pozycję w ligowej tabeli z 23 oczkami na koncie. Sytuacja w tabeli nie wygląda za ciekawie jednak przed iłowianami jeszcze dziewięć ligowych meczów, w których muszą strzelić bramki i sięgnąć po ważne punkty. Bez wątpienia zawodnicy Vitrosilicon Intra Iłowa początek rundy wiosennej do udanych zaliczyć nie mogą, ale jak mówi stare porzekadło – „po burzy zawsze wychodzi słońce. Oby już od pojedynku z Odrą Bytom Odrzański.

W rozwinięciu - zapraszamy do obejrzenia meczu 25 kolejki lubuskiej IV ligi pomiędzy Vitrosilicon Intra Iłowa a Stilonem Gorzów WLKP. Z góry przepraszamy za jakość nagrania.

Kiedy byliśmy w Gorzowie, mówiłem, że mam bardzo młody zespoł. Teraz jest jeszcze bardziej odmłodzony. Z poprzedniego składu zostało trzech zawodników. Przeciwstawienie się takiej sile Stilonu do 80 minuty było sporym wyczynem. Graliśmy dobrze w obronie, zabrakło doświadczenia – ocenił spotkanie trener Vitrosiliconu, Artur Sobczyk.

Liczyliśmy, że przeciwnik w końcu nie wytrzyma trudów meczu. Widać, że po tym pucharze zbytnio nie chcieli się przemieszczać, tylko postawili skuteczną zaporę. Brakowało nam wykończenia, choć okazji trochę było. Dobrze, że w końcu się przełamaliśmy, bo było to naprawdę trudne spotkanie – powiedział trener Stilonu, Tomasz Jeż.

Autor wywiadów:  Filip Górecki

Stilon: Dłoniak- Somrani, Kozioła, Truszczyński (53` Sędziak), Trachimowicz- Timoszyk, Kaniewski (61` Rosołowicz),  Maliszewski, Werbski, Szałas- Posmyk (90` Mrozek)