Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Trzy minuty grozy.

• autor: admin, 2013-04-27 22:57

Trzy minuty zadecydowały o porażce Vitro w starciu 22 kolejki lubuskiej IV ligi. Iłowianie ulegli Łucznikowi Strzelce Krajeńskie 0:2 (0:0), a gole tracili w 47 i 50 minucie gry po bramkach Jędrzeja Pawelca oraz Michała Koszaraby. Wynik jednak nie wskazuje na przewagę Łucznika w tym spotkaniu. Mecz był przeciętnym widowiskiem. Obie drużyny miały podobne sytuację podbramkowe a mecz choć przeciętny, to był bardzo wyrównany. Przed meczem wielu kibiców liczyło na zwycięstwo iłowian z drużyną która przed dzisiejszymi zawodami zajmował niższą lokatę w tabeli, tracąc do Vitro trzy punkty. Porażka pozostawia wielki niedosyt, bowiem ten mecz z pewnością było można co najmniej zremisować. Podopieczni Artura Sobczyka po tym spotkaniu spadli na 13 pozycję w ligowej tabeli. Martwią problemy w grze naszych zawodników, co było widoczne zwłaszcza w drugiej połowie dzisiejszego spotkania. Trzeba zaznaczyć, że często jest to efekt niedotrenowania. No cóż… trening, praca i jeszcze raz prac. Nie oszukujmy się, z uwagi na wiek i doświadczenie możemy jednak coś ugrać w następnych spotkaniach mimo, że gramy tak odmłodzonym składem. Kolejna dawka emocji związana z występami naszej drużyny, naszych kibiców czeka już w środę (01.05.2013r). Do Iłowej zawita drużyna Arki Nowa Sól. Początek spotkania o godzinie 17.00. Zapraszamy!