Brak aktywnych ankiet. |
Klasa Okręgowa » Zielona Góra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 126, wczoraj: 367
ogółem: 5 594 525
statystyki szczegółowe
MKS Ilanka Rzepin | 6:1 | KP Piast Iłowa |
2022-11-19, 13:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
|
|
|||
Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!
W sobotę 12.01.2013r. w hali sportowo-widowiskowej PIAST w Iłowej odbył się turniej piłkarski U-16 o puchar Prezesa Lubuskiego Związku Piłki Nożnej gdzie w finale mistrzowie polski Zagłębie Lubin zostało pokonane przez drużynę UKP Zielona Góra 3:0. W turnieju wzięło udział 8 zespołów: Zagłębie Lubin, Tęcza Krosno Odrzańskie, UKP Zielona Góra , Miedź Legnica, NFV Gelb WeiB Gorlitz(Niemcy), Chrobry Głogów , Granica Bogatynia i gospodarze turnieju Vitrosilicon-Intra Iłowa.
Skrót filmowy z imprezy w rozwinięciu:
Mistrzowie Polski pokonani w Iłowej!
W sobotę 12.01.2013r. w hali sportowo-widowiskowej PIAST w Iłowej odbył się turniej piłkarski U-16 o puchar Prezesa Lubuskiego Związku Piłki Nożnej gdzie w finale mistrzowie polski Zagłębie Lubin zostało pokonane przez drużynę UKP Zielona Góra 3:0. W turnieju wzięło udział 8 zespołów: Zagłębie Lubin, Tęcza Krosno Odrzańskie, UKP Zielona Góra , Miedź Legnica, NFV Gelb WeiB Gorlitz(Niemcy), Chrobry Głogów , Granica Bogatynia i gospodarze turnieju Vitrosilicon-Intra Iłowa.
Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których uzyskano następujące wyniki;
Grupa A
Zagłębie Lubin – Tęcza Krosno Odrzańskie 1:0
NFV Gelb WeiB Gorlitz(Niemcy)- Vitrosilicon-Intra Iłowa 1:3
Zagłębie Lubin - NFV Gelb WeiB Gorlitz 2:1
Tęcza Krosno Odrzańskie - Vitrosilicon-Intra Iłowa 1:0
Zagłębie Lubin - Vitrosilicon-Intra Iłowa 1:1
Tęcza Krosno Odrzańskie - NFV Gelb WeiB Gorlitz 2:1
Tabela Grupa A
1. Zagłębie Lubin 3 7 4:2
2. Tęcza Krosno Odrzańskie 3 6 3:2
3. Vitrosilicon-Intra Iłowa 3 4 4:2
4. NFV Gelb WeiB Gorlitz 3 0 3:7
Grupa B
UKP Zielona Góra - Miedź Legnica 2:0
Chrobry Głogów – Granica Bogatynia 0:1
UKP Zielona Góra - Chrobry Głogów 5:0
Miedź Legnica - Granica Bogatynia 3:1
UKP Zielona Góra - Granica Bogatynia 0:0
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1:0
Tabela Grupa B
1.UKP Zielona Góra 3 7 7:0
2. Miedź Legnica 3 6 4:3
3. Granica Bogatynia 3 4 2:3
4. Chrobry Głogów 3 0 0:7
W grach finałowych uzyskano następujące rezultaty ;
O miejsce 7 Chrobry Głogów - NFV Gelb WeiB Gorlitz 2:1
O miejsce 5 Granica Bogatynia - Vitrosilicon-Intra Iłowa 4:2
O miejsce 3 Miedź Legnica - Tęcza Krosno Odrzańskie 0:1
O miejsce 1 UKP Zielona Góra - Zagłębie Lubin 3:0
Zwycięzcy turnieju, zespół UKP Zielona Góra wystąpił w następującym składzie:
Michał Mosica, Mariusz Kaczmarczyk, Sebastian Rzepa, Adrian Podlasiak, Maciej piorun, Mikołaj Ulanicki Radosław Szafer, Amadeusz Siwy, Jakub Babij i Robert Zawiuk. Trenerem zespołu jest pan Bartosz Siemiński .
II miejsce w turnieju zajęła drużyna Zagłębia Lubin
Skład drużyny Zagłębia:
Jakub Kruk, Mikołaj Ptak, Michał Nowak, Łukasz Szyndlar, Paweł Bieliński, Maciej Malik, Michał Kapusz, Michał Wozowczyk, Jakub Kosior, Aleksander Kucharuk trenerem zespołu jest pan Przemysław Cielewicz
III miejsce w turnieju zajęła drużyna Tęczy Krosno Odrzańskie.
Skład drużyny przedstawia się następująco:
Marek Czarnowski, Łukasz Kandulski, Przemysław Maciąg, Marcin Piec, Dawid Butkiewicz, Dariusz Musiał, Marcel Fender, Bartosz Woźniak, Kacper Magdziak, Damian Sadowski trenerem zespołu jest pan Maciej Kulikowski
IV miejsce w turnieju zajęła drużyna Miedzi Legnica
Skład drużyny jest następujący:
Marcel Lizak, Wojciech Kuczborski, Patryk Marciniszyn, Patryk Poręba, Kamil Adach, Erwin Ostasz, Rafał Michalski, Kamil Kontraktewicz, Marcin kapusta, Mateusz miazga, trenerem zespołu jest pan Chrystian Serkies.
V miejsce zajęła drużyna Granicy Bogatynia
Skład drużyny Granicy jest następujący:
Dawid Więckiewicz, Kamil Biernacki, Gracjan Janiak, Przemysław Humen, Maciej Ludwik, Patryk Oblamski, Dawid Kostrzewa, Daniel Sepioko, Bartłomiej Piotrowski, trenerem zespołu jest pan Ryszard Szydło
VI miejsce w turnieju zajął zespół Vitrosiliconu-Intra Iłowa
Skład zespołu przedstawia się następująco:
Jan motyl, Cyprian Baczewski, Konrad Mazur, Adrian Bortnowski, Sławomir Wdowiak, Łukasz Skiba, Sebastian Motyl, Mateusz Wawryk, Dawid Borkowski,
trenerem zespołu był pan Marcin Świrlik
VII miejsce w turnieju zajął zespół Chrobrego Głogów
Skład zespołu Chrobrego przedstawia się następująco:
Damian Tyźlik, Kacper Osuch, Dawid Lampa, Eryk Bandura, Jakub Ałdaś, Kamil Łętkowski, Patryk Obiała, Dawid Wolanin, Konrad pawłowski, trenerem zespołu jest pan Przemysław Mazan.
VIII miejsce zajęła drużyna z Niemiec NFV Gelb WeiB Gorlitz
Skład zespołu niemieckiego przedstawia się następująco:
Aleksander Sobczak, Christoph Ault, Sebastian Richter, Richard Arlum, Richard Hildebrand, Arthur Olesiński, Philipp Otto, Paul Marco , trenerami zespołu są Thomas Hieroncprus i Sławomir Olesiński.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Mikołaj Ulanicki z UKP Zielona Góra ,
Najlepszym strzelcem z dorobkiem 3 bramek został Łukasz Kandurski z Tęczy Krosno Odrzańskie
Najlepszym bramkarzem Marcin Piec również z zespołu Tęczy Krosno Odrzańskie.
Turniej stał na wysokim i wyrównanym poziomie sportowym . Zawodnicy przestrzegali zasady gry fair play a kibice mieli okazję obejrzenia wielu zawodników, którzy już w najbliższej przyszłości będą grali na naszych ekstraklasowych oraz I, II i III ligowych boiskach. Całość imprezy uświetnili swoją obecnością, wręczając nagrody drużynowe i indywidualne; Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej pan Robert Skowron oraz organizator turnieju Prezes KS Vitrosilicon-Intra Iłowa i jednocześnie sekretarz Lubuskiego związku Piłki Nożnej pan Zygmunt Kułacz.
Na zdjęciu kapitan zespołu UKP Zielona Góra odbiera puchar za zwycięstwo z rąk prezesa LZPN pana Roberta Skowrona.
Pan Prezes LZPN Robert Skowron zakomunikował, że turniej w tej kategorii wiekowej U-16 wejdzie już na stałe do kalendarza imprez o puchar Prezesa LZPN i będzie rozgrywany w Iłowej.
Fotorelacja z turnieju:
Ostatnia kolejka 17 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Najbliższa kolejka 18 |