Brak aktywnych ankiet. |
Klasa Okręgowa » Zielona Góra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 176, wczoraj: 367
ogółem: 5 594 575
statystyki szczegółowe
MKS Ilanka Rzepin | 6:1 | KP Piast Iłowa |
2022-11-19, 13:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
|
|
|||
Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!
W sobotę 24.11.2012 r. o godzinie 16.00 rozpocznie się III edycja Interligi Iłowskiej w piłce nożnej. W tej edycji udział weźmie 8 drużyn, które będą rywalizowały w systemie dwurundowym mecz i rewanż "każdy z każdym". Tytułu mistrza Interligi broni zespół "PIAST" Iłowa.
W turnieju wezmą udział:
Piast Iłowa
Detonator Iłowa
Krężel Iłowa
Młodzi Iłowa
Żądło Klików
Płomień Czerna
Victoria Ruszów
Budowlani Gozdnica
Terminarz I rundy rozgrywek sezonu 2012/2013 Iłowskiej Interligi w piłce nożnej.
I kolejka
24.11.2012r.
16.00-16.45 Detonator Iłowa – Piast Iłowa
16.50-17.35 Krężel Iłowa - Młodzi Iłowa
17.40-18.25 Żądło Klików - Płomień Czerna
18.30-19.15 Victoria Ruszów - Budowlani Gozdnica
II kolejka
01.12.2012r.
16.00-16.45 Krężel Iłowa - Budowlani Gozdnica
16.50-17.35 Młodzi Iłowa - Piast Iłowa 17.40-18.25 Victoria Ruszów - Płomień Czerna
18.30-19.15 Detonator Iłowa - Żądło Klików
III kolejka
08.12.2012r.
16.00-16.45 Victoria Ruszów - Młodzi Iłowa
16.50-17.35 Budowlani Gozdnica - Detonator Iłowa 17.40-18.25 Piast Iłowa - Żądło Klików
18.30-19.15 Krężel Iłowa - Płomień Czerna
IV kolejka
15.12.2012r. 16.00-16.45 Budowlani Gozdnica - Płomień Czerna
16.50-17.35 Krężel Iłowa - Piast Iłowa 17.40-18.25 Młodzi Iłowa - Żądło Klików
18.30-19.15 Victoria Ruszów - Detonator Iłowa
V kolejka
22.12.2012r.
16.00-16.45 Krężel Iłowa - Żądło Klików
16.50-17.35 Płomień Czerna - Detonator Iłowa 17.40-18.25 Piast Iłowa - Victoria Ruszów
18.30-19.15 Budowlani Gozdnica - Młodzi Iłowa
VI kolejka
29.12.2012r.
16.00-16.45 Płomień Czerna - Młodzi Iłowa
16.50-17.35 Piast Iłowa - Budowlani Gozdnica 17.40-18.25 Żądło Klików - Victoria Ruszów
18.30-19.15 Krężel Iłowa - Detonator Iłowa
VII kolejka
05.01.2013r.
16.00-16.45 Detonator Iłowa - Młodzi Iłowa
16.50-17.35 Żądło Klików - Budowlani Gozdnica 17.40-18.25 Krężel Iłowa - Victoria Ruszów
18.30-19.15 Płomień Czerna - Piast Iłowa
Terminy rundy rewanżowej, kolejność spotkań jak wyżej:
12.01.2013r.,19.01.2013r.,26.01.2013r.,02.02.2013r.,
09.02.2013r.,16.02.2013r.,23.02.2013r.
Ostatnia kolejka 17 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Najbliższa kolejka 18 |