Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Vitro remisuje ze Stilonem

• autor: admin, 2012-05-01 19:08

W 24 kolejce spotkań  lubuskiej IV ligi nasza drużyna wywalczyła na bardzo trudnym terenie w Gorzowie z silnym rywalem bardzo cenny remis 1:1. Bramkę dla iłowian zdobył w 40 minucie gry Wojciech Frach . Dla Stilonu w 29 minucie gry bramkę zdobył najlepszy snajper gorzowian Artur Andruszczak.

herb Stilon Gorzów Wielkopolski 1:1 herb PiastVitrosilicon Intra Iłowa
Stilon Gorzów Wielkopolski   PiastVitrosilicon Intra Iłowa

herb PiastVitrosilicon Intra Iłowa Informacje o kadrze PiastVitrosilicon Intra Iłowa

11. Mastalerz Zbigniew

herb PiastVitrosilicon Intra Iłowa Zawodnicy rezerwowi PiastVitrosilicon Intra Iłowa

1. Stopekura Łukasz
2. Skiba Marek

Okiem przeciwnika:

Od początku spotkania do ataku ruszyli gorzowianie. Widać było, że drużyna za wszelką cenę chce zdobyć trzy punkty i dołączyć do zespołów walczących w górnej części tabeli. W 29. minucie Bartłomiej Starościak przedarł się w polu karnym gościu i dośrodkował piłkę na piąty metr. Futbolówka minęła kilku graczy i trafiła pod nogi Artura Andruszczaka, który bez problemów pokonał Manuela Kowalskiego. Pięć minut przed końcem pierwszej połowy po faulu jednego z gospodarzy rzut wolny mieli piłkarze z Iłowy. Po ziemi strzelił Wojciech Frach zaskakując obrońców i bramkarza miejscowych.

Po przerwie widać było, że drużyna Vitrosiliconu nastawiła się na obronę rezultatu. Gospodarze przeprowadzali ataki jeden za drugim. Jednak cały czas brakowało skutecznego wykończenia. Podczas ostatnich piętnastu minut goście zamknęli się we własnym polu karnym wybijając piłkę jak najdalej od swojej bramki. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

- Goście przyjechali tutaj po remis. Nastawili się na typową grę obronną i chcieli nas szybko kontrować. W naszym zespole zabrakło zdecydowania i dokładności - powiedział po meczu Tomasz Jeż, trener Stilonu.

W końcowych minutach nad stadionem przy ulicy Olimpijskiej pojawiły się czarne chmury. Po chwili rozpętała się ogromna burza. Dawno w naszym mieście nie było takiej nawałnicy.