Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Drugi mecz i znowu porażka.

• autor: admin, 2012-03-17 21:31

Po raz kolejny w rundzie wiosennej sezonu 2011/12 porażki doznali podopieczni Artura Sobczyka. Tym razem ulegli oni na własnej murawie, drużynie Piasta Karnin 1:2 (1:1). Spotkanie nie było emocjonującym widowiskiem, ponieważ oba zespoły prezentowały podobny, niezbyt wysoki poziom gry. Bramkę dla naszego zespołu zdobył w 38 minucie gry Jarosław Kasperczak. Dla gości bramki strzelali w 34 minucie Oskar Raćko oraz w 88 minucie Jacek Pejski.

herb PiastVitrosilicon Intra Iłowa 1:2 herb Piast Karnin
PiastVitrosilicon Intra Iłowa   Piast Karnin

herb PiastVitrosilicon Intra Iłowa Informacje o kadrze PiastVitrosilicon Intra Iłowa

11. Świrlik Marcin

herb PiastVitrosilicon Intra Iłowa Zawodnicy rezerwowi PiastVitrosilicon Intra Iłowa

autor: ~anonim 2012-03-17 22:45:40

avatar Poziom gry Vitro c-klasowy , Szadkowski niech sobie gra w juniorach bo to co pokazał tragedia , Proca i łojo do jednego worka z szadkowskim . Chaos na boisku i wrażenie jakby grali ze sobą pierwszy raz.

autor: ~anonim 2012-03-17 23:16:02

avatar ani jeden z naszych zawodników nie pokazał się z dobrej strony, grali bez jaj tak jakby grali z musu nie z przyjemności i dla kibiców, co się dzieje?

autor: ~anonim 2012-03-18 09:08:17

avatar nie którzy piłkarze mają vitro daleko w d..niech spadają..:)

autor: ~anonim 2012-03-18 09:13:11

avatar Proca do konina a łojo do świetoszowa

autor: ~anonim 2012-03-18 10:47:04

avatar A Mastalerz do Grabika.

autor: ~anonim 2012-03-18 11:14:05

avatar było 3;2 teraz 2:1 w środę 0:1 ze spójnia 0:0 no i wtedy zacznie iść ale będzie już za późno żeby myśleć o awansie trzeba będzie ogrywać młodzież tylko która bo to co widziałem wczoraj to żenła padaka straszna ten Nems to nie wie gdzie jest, jeśli nie potrafi grac piłka to nadrabiał by to walka a on biega jak ciota mielismy juz takiego zero kombinacji pomysłu obrona nie zgrana panie trenerze który to warianty z obrońcami pan testuje jak bronilismy sie przed spadkiem sezon wczesniej tracilismy 1 bramkę na 2 mecze a teraz po co ten Kasperczak biega tam wsrodku bez produktywnie daj go pan do obrony razem z Kapą a Wysoczana na bok albo Kapę do pomocy

autor: ~anonim 2012-03-18 12:38:29

avatar Piłkarze Piasta wcale nie byli lepsi od naszych.Zawiodła taktyka a właściwie jej brak. Za to za zwyczaj obwinia się trenera nie zawodników.

autor: ~anonim 2012-03-18 12:49:02

avatar przecież to jest umyślnie robione aby nie awansować

autor: ~anonim 2012-03-18 15:17:42

avatar Wszyscy się zawodników czepiają.A trener bez winy?

autor: ~anonim 2012-03-18 18:58:58

avatar a gdzie byli zawodnicy w okresie przygotowawczym jak trzeba było trenować czepiacie się trenera a zawodnicy mieli w dupie treningi i wybierali je sobie niech trener przedstawi listę obecności za styczeń i luty nazwiskami jak Panowie z Żar trenowali 3 razy w tygodniu i 75% na hali ,a gdzie jest kaziu,leczy się od listopada tylko nie miał czasu iść do lekarza.

autor: ~anonim 2012-03-18 19:31:43

avatar Najlepszy zawodnik Vitro Pan Żebrowski tak ostro trenował że nie wystąpił w żadnym meczu sparingowym,dlaczego bo kontuzjowany Vitro zrobiło wszystko żeby zawodnikowi pomóc a on co, chce wymusić pieniądze za ortezę którą kupił przez NFZ załatwioną też nie przez niego ale od Vitro chce 800 zł.

autor: ~anonim 2012-03-18 19:48:46

avatar A JEŚLI CHODZI O MECZ W SŁUBICACH.to że informacja o rozegraniu meczu na sztucznej murawie do klubu naszego doszła pużno to ciekawy jestem czy boisko z murawą sztuczną w Słubicach był przez LZPN ZWERYFIKOWANE uwazam że nie sędziowie tego nawet nie sprawdzili bo lzpn uważa że można grać to poco wymagać na stadionach 4 ligi oraz 3ligi takich wymóg ja boksy dla rezerwowych klatki dla kibiców poco,po to aby Pan Sawicki z lzpn przyjechał na weryfikacje stadionu i wziął pieniądze od klubu sobie na wypłatę,a poza tym co ten człowiek robi jeszcze w lzpn dalej robi przekręty i nikt przez 4 lata w ZARZĄDZIE nie może z tym gościem zrobić porządku

autor: ~anonim 2012-03-18 21:08:44

avatar indywidualnie trenowali bo w klubie są oszczędność

autor: ~anonim 2012-03-18 22:17:05

avatar Jakie oszczędności? Człowieku weź się jeden z drugim do pracy i przestań narzekać. Potraficie zwalać winę tylko na trenera zarząd i kibiców. Oglądałem mecz z Piastem i nic nie mogę więcej powiedzieć jak dodać nuda nuda nuda. Żaden z was nie powalczył o piłkę, zero zaangażowania. Staliście na boisku lepiąc kulki z nosa. Nikt waz za to po ramieniu nie poklepie, a może dla przykładu panie trenerze zastąpić tych najwięcej pokrzywdzonych młodymi? Zacząć ogrywać młodych a niby doświadczonych posadzić na ławę i tak spadek raczej nam nie grozi.

autor: ~pan kracy 2012-03-18 22:32:33

avatar od kiedy MUCHA zajęła się tym całym sportem to coś nam nie idzie...

autor: ~anonim 2012-03-19 05:46:22

avatar Aby się utrzymać trzeba miec prawie 40 pkt. No to pare meczy trzeba wygrac. Ztego co widze będzie nie łatwo!

autor: ~anonim 2012-03-19 07:18:16

avatar to 2 a gdzie reszta bo gra 11

autor: ~anonim 2012-03-19 07:21:57

avatar po co na ławę dajmy im wolne bilety jak już młodzieżą mamy grać do strefy spadkowej tylko 8 punktów

autor: ~anonim 2012-03-19 08:44:39

avatar wszystko przez te nowe stroje w środę proszę w imieniu kibiców jak i całego stanu Ajoła zagrać w zielonych albo w plastronach może to wszystko przez słońce albo murawę może mieli złe buty na co by tu jeszcze na trenera było zawodników tez nie tylko z polski ale również z Niemiec zarząd tez był Mucha Tusk niech będzie tez o sponsorzy bo dają za mało i chłopaki nie maja za co żyć panowie po ca ta napinka to drugi mecz a się podniecacie jak na młodej k..... wie jaki awans i z kim ,trzeba się zastanowić czy potrzebna jest ta 5 liga przy braku młodzieży i środków na grę bawmy się jak Konin albo Czerna girl wyjazdy po 25 km POZDRAWIAM

autor: ~anonim 2012-03-19 08:57:30

avatar Ej nie lepiej w ogóle klub rozwiązać co? Oddać zawodników do Konin, Czernej lub innych wiosek. Po co klub w Iłowej i tak przychodzi 50 osób na mecz a zawodnicy nie chcą grać.

autor: ~cdn. 2012-03-19 09:23:33

avatar teraz bilety chcesz dawać trza było dać przed sezonem za mało sparingów było żeby ogarnąć temat to może inaczej Stepokura 1 bramka z lewego narożnika nawet się nie rzucił dla czego bo jest słaby 2 bramka jak by był w formie to przy pierwszym rogu wybił by ta piłkę do przodu a co robi dobrze że swojaka nie strzelił Drożdż w miare do tej sytuacji 88 minuty po połowie ze Stepokurą Wysoczan nerwowo bardzo nerwowo Kapa chłopak potrafi grac ale jak ma dzien ale jak ma wrzoda z lewej strony to musi go asekurować no i ta pierwsza była tego konsekwencją Pan Nems ile jeszcze przez niego wpadnie bramek może do pomocy z nim albo do ataku jak już musi grac jak najdalej od bramki jego zmiennik Szadkowski nie gra w żadnym ze sparingów przed sezonem nie trenuje z pierwsza druzyną

autor: ~cdn. 2012-03-19 09:39:20

avatar i jest wpuszczany w meczu z Karninem Panie treneże bardzo mądre Masztależ chlopak miał swoje piec minut i nic poza Kasperczak strzelił bo jak tego nie strzelić ale po co on gra w tym srodku to lepiej go na ławke kolega z tej samej strefy pan Żebrowski jak na tak długa przerwę to daje rade żeby nie on to Świru jest bez piłek było by lepiej ale nie ma z kim Pan Rakowski nie wiadomo co mu przeszkadza czy piłka czy jego nogi bez walki ani do przodu ani do tyłu chyba najlepiej dać mu piłkę z boku za linią albo na orlik Dobroliński troche za mało pracy w obronie nie pomagał dla Szadkowskiego i ta strona bardzo słaba w 2 połowie Pan Frach on ma cos z szynszyla skacze nad piłka jak jakis pojb.....ny i nie ma siły na cały mecz moz za mało trenował Łojko nie wiadomo czy to piłkarz czy kulturysta

autor: ~jan 2012-03-19 09:41:58

avatar Czytałem w Regionalnej, że kontuzjowany jest Baginski i Jabłoński, a trener jest wkurzony na działaczy LZPN-u, którzy dopuścili do meczu w Słubicach na sztucznej nawierzchni

autor: ~Anonimus 2012-03-19 09:47:50

avatar A jak dla mnie to chyba jeszcze nie było meczu przegranego przez vitro w którym Trener Roku by sie nie przyznał do porażki zawsze coś tej Iłowej zrobią jak nie boisko nie takie to sędziowie przeszkodzili teraz czepiają sie jakiegoś Raćki Albo w vitro nie było tego albo tamtego bo kontuzja albo kartki co to za wytłumaczenia głupie są Vitro to nie jednostka tylko drużyna i nawet czasami w extraklasie brakuje ludzi taki to już sport A dobry trener do porażki potrafi sie też przyznać i przyjąć ja na klate i krytyka sie nie przejmować A takie szukanie wymówek to najgorsze co może być
Prawdziwy kibic będzie ze swoja drużyną na dobre i na złe

autor: ~cdn 2012-03-19 09:48:48

avatar grał taki jeden kiedyś w iłowej głowa w dół i jazda hamował jak zobaczył żużel na bieżni Proca 10 minut za mało dać go raz od początku i będziemy mieli jasna sytuacje no i Pan kapitan jak by miał 5 to pewnie by strzelił a że miał 2 to już ciężko więcej koncentracji panie Marcinie ale jak ma sie dwóch obronców a koledzy ustawieni na 30 metrze i n ie chcą pomagac albo to taka taktyka pana trenera jesli jakąś ma bo z tego co widze to nie wie jak i kto gdzie ma grac a wine zwala cały czas na zawodników jak trenujesz tak grasz co chciałes to masz a jak nie miałes za co to sie nie porywaj

autor: ~anonim 2012-03-20 09:05:47