Brak aktywnych ankiet. |
Klasa Okręgowa » Zielona Góra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 64, wczoraj: 367
ogółem: 5 594 463
statystyki szczegółowe
MKS Ilanka Rzepin | 6:1 | KP Piast Iłowa |
2022-11-19, 13:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
|
|
|||
Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!
W hali widowiskowo sportowej Piast rozegrano III kolejkę Iłowskiej Interligi halowej piłki nożnej. Tym razem ostre strzelanie urządzili sobie zawodnicy Budowlanych Gozdnica pokonując swoich rywali z Bolesławca aż 8:3.
Wyniki III kolejki Iłowskiej Interligi.
Protom Żagań – Płomień Czerna 5:2
Dla zwycięzców bramki zdobyli: Borowski 2
Paluchowicz 1
Kostek 1
Tomaszewski 1
Dla pokonanych : Zieliński 2
Młodzi Iłowa – Nieśmiertelni Gozdnica 5:2
Dla zwycięzców bramki zdobyli: Sobczyk 3, Sieniawski 1, Rakowski 1
Dla pokonanych: Budzicz 2.
Piast Iłowa – Victoria Ruszów 5:2
Dla zwycięzców bramki zdobyli: Borkowski Grzegorz 2, Sierpuć Andrzej,
Drożdż Wojciech 1,Rzeszowski Wiesław 1
Dla pokonanych: Mesjasz 1, Kowalski 1.
Budowlani Gozdnica – Team Bolesławiec 8:3
Dla zwycięzców bramki zdobyli: Ciepielowski 6, Łuczyński 1,Paszek 1
Dla pokonanych: Dziki 1,Górski 1, Grześ 1.
Heaven Club – Krężel Iłowa 6:3
Tabela wyników po III kolejce.
1. Piast Iłowa 3 9 22-7
2.Heaven Club 3 9 20-14
3.Krężel Iłowa 3 6 21-11
4.Budowlani Gozdnica 2 6 14-7
5.Protom Żagań 1 3 5 - 2
6.Team Bolesławiec 3 3 7-17
7.Płomień Czerna 2 0 5-11
8.Iskra Wymiarki 1 0 4-10
9.Victoria Ruszów 3 0 7-14
10.Młodzi Iłowa 2 0 14-14
11.Nieśmiertelni Iłowa 2 0 5-16
tabela zle zrobiona i wyniki nie pelne
tabela trochę zła jest ;)
cały turniej ustawiony jest pod Piast Iłowa.Przegrali ostatni mecz z kretesem.Po prostu nie mieli cienia szansy i słyszałem że piszą już protesty.Dziecinada,po prostu dziecinada.
Ostatnia kolejka 17 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Najbliższa kolejka 18 |