Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Szczęśliwa wygrana Vitro.

• autor: admin, 2011-08-20 22:04

Vitrosilicon Intra Iłowa odniósł niezwykle cenne zwycięstwo. Kolejny raz na własnym stadionie wygrał 2:1 (0:1) po dosyć słabej grze, ale jednak jest. Dzięki tej wygranej po trzech kolejkach nowego sezonu podopieczni Artura Sobczyka zajmują czwartą pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 7 punktów. Bramki w tym spotkaniu zdobyli, dla Vitro w 82 minucie Andrzej Bagiński oraz 85 minucie Marcin Świrlik. Pierwszego gola w tym spotkaniu w 37 minucie dla gości zdobył Mateusz Siudak.

W tym meczu nie było faworyta. Jednak iłowianie od początku grali przeciętnie, nie specjalnie stwarzając zagrożenie. Po upływie pierwszego kwadransa gra podopiecznych Artura Sobczyka  wyglądała jeszcze gorzej. Natomiast goście kontrolowali grę ustawiając dobrze swoje szyki obronne próbując groźnie kontratakować. Właśnie po jednej takiej akcji na prowadzenie w 37 minucie gry wyszli goście za sprawą Mateusza Siudaka. W pierwszej połowie jeszcze kilka razy było gorąco pod bramką Manuela Kowalskiego, to Ośno było drużyną przeważającą i miało więcej sytuacji podbramkowych po których mogło zdobyć  kolejnego gola. Jednak do końcowego gwizdka sędziego, kończącego pierwszą część spotkania, obie ekipy schodziły do szatni z wynikiem  0:1.

Druga połowa bez zmian. Gra wyglądała bardzo podobnie, ale tylko do 75 minuty, kiedy trener Sobczyk decyduje się wykorzystać wszystkie 4 zmiany wprowadzając  do gry Żołnowskiego, Rakowskiego, Procyszyna oraz Kosełę. Od tej pory gra naszych piłkarzy uległa znacznej poprawie, graliśmy piłką, dokładniej i  szybciej.  Taka poprawa musiała przynieść skutki, i o to w 82 minucie Andrzej Bagiński pokonuje bramkarza gości wyrównując na 1 :1. Nasi piłkarze poszli za ciosem. Trzy minuty wystarczyło aby zdobyć drugiego gola w tym spotkaniu  dla Vitro, przed polem karnym z obrońcami i z bramkarzem zatańczył Marcin Swirlik i pomimo niezbyt dobrej pozycji zdołał umieścić futbolówkę w bramce. Na stadionie wybuchła euforia i radość. Nasi piłkarze wrócili z dalekiej podróży i mimo dobrej gry gości zdołali wygrać szczęśliwie ten mecz przed własna publicznością zgarniając całą pule sobotniego spotkania.  Po tej wygranej Vitrosilicon Intra Iłowa z dorobkiem 7 punktów awansował na 4 pozycję w ligowej tabeli i traci do liderującej Sprotasvii tylko jeden punkt. Kolejne spotkanie 4 kolejki, lubuskiej IV ligi, iłowianie rozegrają w Bytomiu Odrzańskim gdzie zmierzą się z miejscową Odrą. Kibiców serdecznie zapraszamy do Bytomia Odrzańskiego.