Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Wygrana na początek

• autor: admin, 2011-08-13 23:54

Na inaugurację czwartoligowych rozgrywek Vitrosilicon Intra Iłowa pokonał przed własną publicznością Polonie Słubice 2:1. (0:0). Bramki dla biało – niebieskich zdobył w 62 i 72 minucie Marcin Świrlik. Goście honorowego gola zdobyli w 79 minucie. Autorem jedynej bramki słubiczan został Robson Henrigue Moreiro.

W sobotę Vitro zagrało mecz inauguracyjny pierwszej kolejki rozgrywek o mistrzostwo lubuskiej IV ligi. Nie wiadomo czego można było się spodziewać po zespole ze Słubic. Choć w roli faworyta widziano gości, to iłowianie podeszli do meczu skoncentrowani i przygotowani na walkę o każdą piłkę.  Już po pierwszych minutach gry obu drużyn było wiadomo, że będzie to bardzo zacięty mecz. Na szczęście gra była prowadzona w miarę czysto. Podopieczni Artura Sobczyka prowadzili grę, byli szybsi i dokładniejsi czego rezultatem było kilka sytuacji podbramkowych oraz groźne strzały na bramkę przeciwnika. Goście tylko sporadycznie atakowali bramkę Vitro. Pierwsza połowa była dość wyrównana czego wynikiem był wynik bezbramkowy. Do przerwy widowisko nie dostarczyło większych emocji, bowiem brakowało goli. Znacznie ciekawiej było po przerwie. Choć początkowo gra podobnie, jak w pierwszej połowie toczyła się w środku boiska, to z minuty na minutę gospodarze zaczęli przejmować inicjatywę w tym meczu. Gra iłowian wyglądała dużo lepiej niżeli w pierwszej części, jednak przyjezdni bardzo dobrze się bronili i nie pozwalali na wejście we własne pole karne. W 62 minucie  wynik tego spotkania otworzyła drużyna gospodarzy. W dogodnej sytuacji znalazł się Marcin Świrlik który ładnym lobem pokonał bramkarza gości. Dziesięć minut później było już 2:0, i w tym wykonaniu na listę strzelców wpisał się Swirlik. Po drugim golu  jeszcze lepiej zaczęli radzić sobie piłkarze Vitro. Aktywny był Marcin Swirlik który kilka razy mógł podwyższyć wynik spotkania o co najmniej jedną bramkę. Kiedy wydawało się że wynik zakończy się wynikiem 2:0 w 79 minucie gry w zamieszaniu pod polem karnym iłowian kontaktowego gola dla Polonii zdobywa Robson Moreiro. Po tym golu skrzydeł dostali goście którzy do końca spotkania groźnie atakowali bramkę Vitro jednak na straży stał dobrze dysponowany w tym dniu Manuel Kowalski. Mecz zakończył się wynikiem 2:1, jednak zwycięstwo nie przyszło nam łatwo. Patrząc na całe spotkanie można powiedzieć że iłowianie mieli zdecydowanie więcej groźnych sytuacji na strzelenie bramki, ale fatalna skuteczność z przodu spowodowało że zgromadzeni kibice na Stadionie Miejskim w Iłowej  mogli zobaczyć dwie bramki dla Vitro i jedną Polonia.

herb PiastVitrosilicon Intra Iłowa 2:1 herb Polonia Słubice