Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv

Skąd klikają

Dołącz do nas

Poszukujemy osób do prowadzenia serwisu.Liczymy na każdą pomoc.Dajemy możliwość wyrażenia swoich opinii, pracy na rzecz klubu, zdobycia doświadczenia dziennikarskiego, a przede wszystkim wspaniałej przygody z KP ,,Piast'' Iłowa,Jeżeli jesteś zainteresowany/a:
- robieniem zdjęć podczas spotkań piłkarskich,
- prowadzeniem konkretnego działu,
- pisaniem artykułów na wybrane tematy,
- robieniem wywiadów,
- bądź wykazaniem się w innej, interesującej Cię kwestii,
i masz ku temu możliwości, zgłoś się do nas. Liczymy na każdą pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt piastilowa@gmail.com lub gg 8982083.Nasza strona jest tworzona przez kibiców dla kibiców.I dlatego chęć współpracy z nami jest tym większa.Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Pierwsze koty za płoty

• autor: przemolla, 2011-07-31 21:05

Dzisiaj o godzinie 16.00 odbył się pierwszy mecz kontrolny naszych juniorów w którym debiutował jako trener tej drużyny Marcin Świrlik, oraz kilku chłopców z rocznika 1996 jako zawodnicy. Przeciwnikiem ich był zespół seniorski Płomień Czerna, który testował kilku zawodników, a w roli nowego trenera wystąpił pan Mirosław Wdowiak. Mecz sędziował oddany kibic piłki nożnej pan Marcin Cwener. Tak więc, dużo nowości i debiutów.

Skład wyjściowy: Łotocki, Kogut, Zabilski, Sieniawski, Skiba M, Sobczyk, Dobroliński, Krawczyk, Tymczyszyn, Wdowiak K, Sosiński. Jako zmiennicy zagrali również: Bortnowski, Słocki, Dąbrowski, Skiba Ł, Wdowiak S.

Celem meczu było przeprowadzenie treningu w formie meczu, oraz zapoznanie się trenera ze stylem gry, atutami i słabymi stronami poszczególnych zawodników. Zadaniem dla drużyny było zaatakowanie przeciwnika wysokim pressingiem, zmuszenie go do błędów i wykorzystanie powstałych sytuacji. Pierwsza połowa spotkania można powiedzieć, że była zgodna z założeniami ( pomijając drobne błędy). Natomiast w drugiej wkradało się więcej przypadkowości i błędów indywidualnych. Spotkanie należy jednak uznać za udane i ciekawe. Tym bardziej, że wynik 2:0 może cieszyć. Bramki strzelali w 38 minucie Łukasz Dobroliński i w 78 minucie Sławek Wdowiak. Piętą achillesową zespołu jest niepotrzebne podbijanie piłki, niepotrzebne ,,piętki” z których później powstają straty piłki i zagrożenie utraty bramki. Innym tematem jest skracanie pola gry przez obronę, a raczej jego brak. Powstają wtedy miejsca gdzie przeciwnik może sobie śmielej poczynać. Przepraszam za może nazbyt ostrą ocenę wygranego meczu, ale to tylko dlatego, żeby cwańszy rywal nie zrobił z błędów użytku. Gratulacje, wyciągnięcia wniosków i udanego kolejnego spotkania we wtorek.